– Я хлопець 182 см, а Лариса була на 5 см вищою – без жердини не підійдеш, думав я…

 
Я і Лариса живемо як чоловік і дружина вже років 18 !!! Ми повнолітні, так би мовити. Самі іноді дивуємося, що стільки років уже! Історія кохання почалася не з любові. А з анекдоту.

Ми вчилися в одному класі, тільки вона в А, а я в Б, в німецькій групі. Я ж німець, тому економив, поки всі іноземний вчили, я на рідному розмовляв.

Відмінником не був, але з української, літератури, німецькою та математики завжди вчився тільки на 5. Л

ариса навчалася абияк, на трійки в основному. Не давалося навчання. А я так добре вчився, так як тато і дід любили читати за їжею. Я теж взяв приклад. Читав за їжею, тому був грамотний і завжди цікаві твори писав.

Лариса мене в школі особі не цікавила. Вище мене на 5 сантиметрів, а я сам метр вісімдесят два. Таку висоту без жердини не візьмеш. Я з іншими гуляв.

Але вже був 11 клас, іспити скоро і одного разу прийшла мама Лариси до моєї і вони домовилися, що я допоможу їй з українською і літературою. Німець допоможе українці з українською і літературою. Чим не анекдот.

Прийшов я до неї в гості ввечері. Нагодували мене на забій, а потім я і Лариса пішли вчитися! Жах просто! Сяк-так пояснив слова-винятки, підказав деякі хитрощі. Але одним вечером не обмежилися.

Два місяці вчив її, пояснював, показував, підказувати. І математику теж довелося підказувати. Навіть англійська, так як вона схожа на німецьку трохи.

Сім потів зійшло, але її батьки мене вигодували, дали три літри меду липового, мого улюбленого, тому доводилося допомагати. Мені така історія стала подобатися. Ще я татові встигав допомагати на роботі, ремонтував вантажівки по дрібниці, вже був трохи при грошах.

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу нажав ее номер ниже⇩