Андрій вирішив піти у сусіднє село на дискотеку через цвuнтарь

 

Цю історію розповів мені мій батько, а йому його батько. Ця історія сталася з моїм дідусем, це було дуже дуже давно. Коли моєму дідові було років чотирнадцять, він як і всі хлопці з глухого села хотів якось веселитися, ходити на діскотекі. І ось, він дізнався, що в сусідньому селі в день буде проходити дискотека в честь свята.

Тільки ось дорога в те село проходила через 2 цвинтаря. Вони виглядали дуже страшно, дуже високі хрести, паркан якому вже більше 20 років звістка потріскався і наганяв жах навіть днем.

Самим страшнuм було те, що коли ти проходиш саме біля середини кладовища там йде спуск вниз, а потім знову вверх.

Страх ти відчуваєш, коли йдеш і раптом ворота стають вище, а ти нібито у пастці.

Хлопці з села мого прадіда не захотіли йти через таке жахливе місце, а ось дідусь дуже хотів потрапити на ту дискотеку і зважився піти один, під вечір через цю страшну дорогу.

В той день, на щастя був повний місяць і було досить світло, ще один факт, що на дорозі була нібито щебінка, і ось коли йдеш по ній то звук схожий шоркає.

Ось йде мій дідусь і чує: шах, шах, шарк.Ну, він подумав, що привидилося або його ці кроки. Іде далі знову: шах, шах, шарк.Тут він не на жарт злякався, дивиться на всі боки, а нікого немає. Темнота кругом.

Знову йде і знову цей звук, він зупинився і голову не повертаючи подивився в ліво … А там ніби гном якийсь, в чорному балахоні, борода до пояса і очі такі не живі, скляні.

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу нажав ее номер ниже⇩