Зять подав на розлучення і одночасно заяву на розділ майна. Квартиру ми їм купили вже після весілля, тому це спільно нажите майно. Моєму обуренню просто немає меж! І нахабства ж вистачає. Вже не знаю, хто його на це напоумив, чи то нова пасія, чи батьки. Навіть про майбутнє власної дитини не думає, паршивець. Сам ні копієчки в цю квартиру не вклав

 

Зять подав на розлучення і одночасно заяву на розділ майна. Квартиру ми їм купили вже після весілля, тому це спільно нажите майно. Моєму обуренню просто немає меж! І нахабства ж вистачає. Вже не знаю, хто його на це напоумив, чи то нова пасія, чи батьки. Навіть про майбутнє власної дитини не думає, паршивець. Сам ні копієчки в цю квартиру не вклав!

Дочка розлучається з чоловіком. Але головна біда не в цьому. Найголовніше, що її чоловік хоче відсудити частину квартири, яку ми з чоловіком їм купили! Сам ні копійки не вклав, ні в квартиру, ні в її вміст, а тепер хоче отримати те, на що він зовсім не заслуговує.

Моя дочка з зятем прожили в шлюбі вісім років. Три роки тому у мене народилася внучка. Дочка вже рік як працює. Ми її виховували самодостатньою людиною, тому вона з юного віку знає, що ніщо не дістається даром, все потрібно заробити. Але ми з чоловіком розуміли, що на квартиру заробити складно, тому вважали за свій обов’язок допомогти дочці.

Мене спочатку дратувало, що ні її наречений, ні його родичі особливо не переймаються з цього приводу.

Дочка працювала щосили, брала підробітку. А він «працював»-шабашив на будівництві. Взимку завжди сидів удома, при цьому за літо не особливо багато заробляв.

Я давно зрозуміла, що людина просто не любить себе напружувати. Звик жити на всьому готовому, а дочка намагалася купити в будинок меблі, техніку, посуд – все для комфорту. Так вже склалося, що ми всі цінуємо комфорт.

І вдома дочка все встигала, завжди прибрано, білизна випрасувана, їжа наготує, з дитиною погуляє. Я вважаю, що вона хороша мати, дружина і господиня.

Зате поки моя дочка працювала, зять знайшов собі коханку і вирішив піти з сім’ї. Ну і нехай йде, я давно вважаю, що він їй не пара. І заробити не може, і ніяких уявлень про сімейні цінності не має. І в його родині всі такі ж.

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу нажав ее номер ниже⇩