Я багато років відкладала гроші і купила з чоловіком простору квартиру. Вже хотіла переїжджати туди жити, як старша сестра стала просити, щоб я впустила її з сім’єю у свою стару квартиру. Я відразу їй відмовила, сказала, щоб і не думала про таке. А потім мене набрав її чоловік

 

От дійсно мені досі важко повірити в те, що моя старша сестра так нахабно і меркантильно відноситься до мого життя, нібито вона зовсім чужа для мене людина, а не найближча родичка. І все б нічого, але вона хоче забрати мою стару квартиру собі. Та мені, звичайно, не потрібна, тому що я накопичила на нову. Однак те, з яким тоном вона мені повідомила, що хоче забрати мою квартиру, в якій я прожила багато років, здивувало мене дуже.

Вона нібито вважала це належним і абсолютно нормальним, що якщо я переїжджаю кудись і не продаю її, то заселитися в неї їй і її чоловікові цілком нормальна справа. Забавно, звичайно, що таке споживацьке ставлення до мене у неї було все життя, хоча всі речі після неї зазвичай доношувала я багато років. Можливо вона вважає, що цим робила мені якусь послугу і я залишилася їй щось винна? Хоча це було рішення наших батьків, щоб мені видавали її речі, щоб економити сімейний бюджет, це не було рішення моєї сестри. Проте таке ставлення до мене мене закономірно обурило. Я для неї вже не маленька дівчинка, думку якої можна не рахувати зовсім. І тому, як тільки я почула її слова, то відразу сказала, що такого не станеться.

Вона була настільки здивована, коли я відмовила їй, наче й подумати про таке не могла. Мабуть, я ніколи не бачила її такою розгубленою. Вона почала говорити, що я її сестра, а тому зобов’язана віддавати свою квартиру, в якій я сама жити вже не буду. А відразу сказала, що це нереально і чоловік мій буде проти.

І мені здавалося, що ми тоді все вирішили як дорослі люди. Однак того ж вечора мені зателефонував чоловік моєї сестри, який став практично благати мене віддати їм мою стару квартиру. Дійшло до того, що він став стверджувати ніби моя сестра чекає дитину і їм потрібно гніздечко побільше. На хвилину я навіть повірила і мені стало цікаво що б вони робили, якби я не переїжджала? Жили б у маленькій квартирі з дитиною? Прикриватися дітьми настільки негарний вчинок для цілком дорослих людей, що в підсумку я навіть не стала дослухувати його розмову.

Всі мої подруги, включаючи наших спільних знайомих, встали на мою сторону. Мене це щиро здивувало, тому що зазвичай всі завжди були за неї. Однак зараз правота на моєму боці і я відчуваю сильну підтримку, коли розумію що мислю так не одна. Звичайно, мої батьки ставляться до мого рішення скептично і до кінця не приймають будь-яку сторону. Їх цілком можна зрозуміти, адже ми їх діти. А займати сторону одну з доньок означає зрадити іншу. Мої батьки не такі і я абсолютно впевнена, що вони до останнього будуть намагатися зберегти в цій ситуації повний нейтралітет.

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу нажав ее номер ниже⇩