СІЛИ МИ ЗА СТОЛИК А ОЛЕКСІЙ КАЖЕ – «ЗАМОВЛЯЙ, ЩО ХОЧЕШ, ДАВАЙ ПОЇМО НОРМАЛЬНО І ВИНА ВИП’ЄМО».-ЯК Я НА ПОБАЧЕННЯ З ЧОЛОВІКОМ З САЙТУ ЗНАЙОМСТВ СХОДИЛА.

Занесла мене не чиста сила на сайт знайомств. Сама не знаю навіщо, напевно з цікавості тай поспілкуватися з кимось хотілося. Ну і наговорилась! Познайомилася, на свою голову. Нормальний чоловік на вигляд був, розповідав, що він приватний підприємець, має невеличкий бізнес, враження про нього склалося хороше. Спільних тем для розмов було багато, перейшли на смс. Так спілкувалися ми 2 тижні. І нарешті Олексій вирішив зустрітися.

На перше побачення запросив мене в ресторан на вечерю. Моя цікавість взяла верх і я полізла в інтернет дивитися, що ж то за заклад. Здивувалася, дорого, навіть якось неприcтойно дорого, я жінка не багата, але чоловік покликав, значить іду. Одяглася, зробила макіяж, не жінка, а мрія!

Нарешті зустрілася з Олексієм. На перший погляд пристойний чоловік, подарував мені троянду, одну правда, але подарував. Одягнений чисто, нічого особливого, такий хороший середняк. З вигляду людина приємна. Сіли ми за столик а Олексій каже – «Замовляй, що хочеш, давай поїмо нормально і вина вип’ємо».

Замовила я собі тільки салат, якось не зручно було. А він щасливий сидить їсть. Посиділи годину, я вирішила взяти гаряче, їсти все-таки захотілося. Він замовив мені на свій вибір, каре ягняти. Потім замовили десерт. Я вже сиджу весела, друга пляшка вина закінчується. Загалом вдалося побачення, мені все сподобалось.

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу нажав ее номер ниже⇩