ЧОЛОВІК ЗАСНУВ ВІДРАЗУ, НЕ ДИВЛЯЧИСЬ НА ТЕ, ЩО П’ЯТЬ ХВИЛИН ТОМУ Я В ЧЕРГОВИЙ РАЗ НАМАГАЛАСЯ ОЖИВИТИ НАШІ ПОДРУЖНІ СТОСУНКИ – МОЇ СТАРАННЯ БУЛИ МАРНІ. ВІН ВІДВЕРНУВСЯ ДО СТІНИ І ЗАХРОПІВ.

 

Я завжди вважала нашу сім’ю зразковою: чоловік допізна на роботі, навіть в вихідні, двоє дітей, яким ми намагалися дати найкраще … Одне мені не подобалося – чоловік працював навіть у свята, але він отримував хорошу зарплату і я заспокоювала себе тим, що він працює на благо сім’ї .

Лягли спати, засинаємо. Чоловік заснув відразу, не дивлячись на те, що п’ять хвилин тому я в черговий раз намагалася оживити наші подружні стосунки – мої старання були марні. Чоловік відвернувся до стіни і захропів. А я заснути не могла.

Раптом приблизно о пів на першу ночі на телефон чоловіка прийшло повідомлення. Екран засвітився. Цікавість заграла в моїй голові, хоча розуміла, що нічого цікавого, крім повідомлень з банку або спаму там бути не може, але чому таке повідомлення прийшло так пізно? … Взяла телефон і побачила: «Коханий, вітаю тебе, у нас десять хвилин тому народився довгоочікуваний син!» Мене кинуло в жар, потім в холод … Здалося що, волосся на голові заворушилося.

До ранку я просиділа з відкритими круглими очима, дивлячись в одну точку і думала «за що?». Вранці ледве вимовила чоловікові: «Подивися повідомлення на твоєму телефоні. Я хочу почути від тебе всю правду! ». Я очікувала виправдання, каяття …

Він швидко переглянув повідомлення, і з абсолютно байдужим виглядом сказав: «Хм … так хтось помилився номером». І пішов на роботу. Я в буквальному сенсі з-під землі дістала автора цього повідомлення.

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу нажав ее номер ниже⇩