«НАВІЩО Я ВИРІШИЛА НАPОДЖYВАТИ, НЕ ТРЕБА БУЛО ЦЬОГО РОБИТИ!» – НАРОДИЛА В 42, ЧЕРЕЗ СВОЮ НАЇВНІСТЬ ЗІПСУВАЛА СОБІ ЖИТТЯ.

 

Першу дитину – дочку Марину – Галина народила ще в молодості в першому шлюбі, коли їй було 19 років. Після цього довгий час вона хотіла другу дитину, але чоловік більше дітей не хотів, і так вони виростили єдину дочку. Марина стала дорослою, вийшла заміж і виїхала в місто і вже сама стала мамою.

Галина стала бабусею, коли їй було трохи більше 40 років. На той час вона вже розлучилася з першим чоловіком і вийшла заміж повторно – за Івана трохи молодшого за себе. Іван був бездітний і постійно умовляв дружину народити дитину.

Коли Галина поїхала в гості до дочки і поняньчила онука, їй так сподобалося, що вона сама захотіла народити ще раз. Після декількох спроб їй вдалося завaгiтніти.

А далі почалися проблеми. Справа в тому, що її чоловік, хоч і працював, але отримував мало, часто йшов на лікaрняний, так що більшу частину сімейного доходу приносила Галина сама.

Але Галина не задумалась, проявила наївність і сподівалася, що «він зміниться». А чоловік, звичайно, змінюватися не поспішав. Люди взагалі змінюватися не схильні, в цьому я впевнена.

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу нажав ее номер ниже⇩