ВАЛЕНТИНА ЗІ СЛЬ0ЗАМU НА ОЧАХ ЗІЗНАЛАСЯ ВАСИЛЕВІ, ЩО НОСИТЬ ПІД СЕРЦЕМ ДИТЯ: ЯК ЗАКАРПАТЕЦЬ, ЯКUЙ СІМ РАЗІВ ВІНЧАВСЯ, ВІДКPИВ SТPAШНУ ІСТИНУ

Скільки сьогодні закоханих пар перед Богом у церкві повторюють слова у день весілля, що будуть разом, аж поки смeрть не розлучить їх назавжди. Однак із появою перших же сімейних труднощів, багато хто забуває про ревні обіцянки один перед одним і поспішає як найшвидше подавати заяву на розлучення, пише zakarpatpost.net.

На жаль, сьогодні такі реалії нашого з вами життя, що в нашій області, незважаючи на вдавану побожність, кожна третя родина розпадається. Відтак – кожен другий створює повторну сім’ю, а дехто – і третю, четверту, п’яту.

Василь Пилип із Тячева вперше закохався у десять років. Тоді у класі, в якому він вчився, з’явилася нова учениця. Марія переїхала в Закарпаття із Волині. У неї було польське коріння і родина на свята їздила у римо-католицький костел аж до Хуста. Тож одразу після отримання шкільного атестату Василь вирішив зізнатися дівчині в почуттях і, пересвідчившись, що вони взаємні, повів її під вінець. Батьки були проти – і її, і його. Однак із вибором своїх дітей змирилася. Поставили єдину умову, аби після появи дітей родина не розпалася, попросили повінчатися.

Думали, що так гарантують міцність шлюбу.

Наречені погодилися. Вінчали їх в Ужгороді у костелі святого Юрія.

Утім щастя тривало недовго.

Почалися сірі будні і любов швидко згасла. Після нарoдження сина Степана Марія змарніла, а Василь почав задивлятись на інших молодиць.

Аби прогодувати родину, періодично їздив на заробітки в інші області. Тетяну знайшов на Черкащині.

Жінка була на вісім років старшою за нього і мала багатий досвід стосунків, тож її любощі просто зводили чоловіка з розуму.

Василь вирішив розлучитися з дружиною і створити нову сім’ю.

З Тетяною він вінчався у греко-католицькій церкві у Львові. Священикові про те, що він уже побував під вінцем не зізнався.

Утім і з новою жінкою разом був недовго.

Коли ж донечці було три роки, Василь знайшов Юлію.

Дівчина була його землячкою, знала про те, що чоловік одружений, але закохалася і вирішила, що будь-якою ціною вийде за нього заміж. Зустрічались вони близько року.

Одружитись запропонувала сама.

І чоловік погодився. Він зібрав вдома речі і перебрався до коханки.

За місяць батьки Юлії справили їм велике весілля.

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу нажав ее номер ниже⇩