НАРЕЧЕНИЙ КИНУВ КОХАНУ В ДЕНЬ ВЕСІЛЛЯ. ОСЬ ЩО ЗРОБИЛА ЦЯ МУДРА ДІВЧИНА

 

Це з боку здається таким кумедним і смішним, шкода тільки мені не смішно. Мій наречений не прийшов на власне весілля.

Він просто надіслав смс: «Я не можу, давай без цього».

Без цього? Ми три місяці готувалися: весільна сукня, костюм, ресторан, гості. А він тільки напередодні церемонії зрозумів, що не може? У мене немає просто слів. Тільки найсумніше те, що я його люблю. І він любить мене. Але як він міг?

Ми зустрічалися вже четвертий рік. Під час святкування нового року я очікувала пропозиції від мого хлопця, але він її так і не зробив. Потім я почала натякати. Реакції не було.

І нарешті я безпосередньо запитала, чи одружиться він на мені? Тоді він розповів, що всі його одружені друзі нещасні. Вони всі як один переконують його не одружуватися.

Річ у тім, після штампа в паспорті любов випаровується, і побут руйнує стосунки. Ось тоді-то я і зрозуміла, звідки ростуть корені – друзі.

На мої доводи, що ми з ним вже два роки живемо разом і побут нічого не зруйнував, він прийняв. Але при цьому сказав, що друзям видніше, адже вони через це пройшли.

Так я зрозуміла, що не бачити мені ні кільця, ні вінця і потрібно діяти.

Я доглядала собою, зустрічала його з роботи красива і щаслива в чистій квартирі і з готовою вечерею. Я намагалася показати, що я не така, як дружини його друзів і одруження цього не зруйнує. Але план не спрацював.

І тоді в хід пішли жіноча хитрість і сльози. Одного разу мій чоловік застав мене ридаючою над журналом. Я розіграла спектакль: як шкода, що мені ніколи не одягнути такого красивого весільного плаття.

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу нажав ее номер ниже⇩