ПІСЛЯ РЕЄСТРАЦІЇ ШЛЮБУ НАДЯ НЕПОМІТНО ЗНЯЛА З ПАЛЬЦЯ ОБРУЧКУ І НАВМИСНО ВРОНИЛА ЇЇ В КАЛЮЖУ. КОЛИ ЗА ВЕСІЛЬНИМ СТОЛОМ НАРЕЧЕНА ПОЧАЛА ПЛАКАТИ, ГОСТІ ПЕРЕСТАЛИ СПІВАТИ І ЗДИВОВАНО ЗНИЗУВАЛИ ПЛЕЧИМА ТА ПЕРЕШІПТУВАЛИСЯ, А РОДИЧІ ВЖЕ Й НЕ ЗНАЛИ, ЩО РОБИТИ

 

Надійка росла в багатодітній сім’ї найстаршою дитиною, тому змалку багато клопотів припало на її плечі, адже молодшим вона стала за няньку. У сім’ї були постійні сварки, атмосфера завжди була дуже напруженою. Проте дівчина росла справедливою, спокійною, дуже красивою, покірною, з добрим серцем.

Коли закінчувала школу, у випускному класі Надійка зрозуміла, що покохала однокласника Валентина, і відчувала, що її почуття взаємні… Новий рік після випуску вони зустрічали разом з друзями, танцювали свій перший вальс, який став дуже скоро й останнім. Вони обоє мріяли про щастя разом, але не судилося – в ситуацію втрутилися її батьки. Валентин не знав, що насправді сталося, тому прийняв це з болем у серці за зраду. Вона чекала вісточки, зустрічі з Валентином, але не дочекалась… Не встигла. Джерело

Якось до них додому прийшов парубок з їхнього села і запросив Надю на фільм у клуб, але вона відмовила. Коли Микола вийшов, в кімнату увірвались розлючені батьки з величезною палицею. Вони були серйозно налаштовані видати дочку заміж за Миколу. Наді було 18, коли рідні вирішили за неї: “Вийдеш за Миколу – і все, годі сидіти на батьківському хлібові!” Зранку з болем і образою в серці не змогла піднятися з постелі, очі дівчини заливали сльози.

Все сталося так, як того хотіли батьки. Після весілля пішли клопоти, буденні справи. Надя в свою душу нікого не пускала. Зачерствіла, замкнулася, не могла пробачити собі такого вчинку. Єдиною розрадою були дітки і квіти, в які вона вкладала всю свою любов. Діти виросли красивими і хорошими, здобули освіту, вийшли заміж і подарували Надії онуків. Хоча 45 не так ніби й багато, а для неї – вічність у густому мороці і тумані.

***

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу нажав ее номер ниже⇩