Я БУЛА ЗДИВОВАНА, АЛЕ МОЯ МАМА СПОЧАТКУ ПРИЙНЯЛА ЗЯТЯ ДУЖЕ ДОБРЕ. ВОНА НАВІТЬ ВИДІЛИЛА ДЛЯ НАС НАЙБІЛЬШУ КІМНАТУ В КВАРТИРІ. АЛЕ ТАК ТРИВАЛО НЕДОВГО. ОДНОГО РАЗУ ВОНА ПРОСТО ВИСТАВИЛА НАС З КВАРТИРИ. ТАК, ВНОЧІ, МИ З ДИТИНОЮ ОПИНИЛИСЯ НА ВУЛИЦІ

 

Коли я чую, як у різних жінок не складаються відносини з свекрухою, розумію, що це не найгірший варіант. Адже я не можу знайти спільної мови з своєю мамою. У нас завжди були досить складні відносини. Я ніколи не відчувала від неї любові і ласки. Вона постійно звинувачувала мене у всіх бідах, вичитувала, намагалася дорікнути.

Коли я виросла, ми взагалі почали спілкуватися, як далекі родичі. Наші відносини остаточно зайшли в глухий кут, але мене це цілком влаштовувало.

Незабаром я познайомилася з гарним хлопцем, ми зустрічалися кілька місяців і вирішили одружитися. Я була здивована, але мати прийняла зятя дуже добре. Вона навіть виділила для нас найбільшу кімнату в квартирі. При сторонній людині вона намагалася показати себе з кращого боку, навіть певний час не влаштовувала сцен. Але так тривало не довго.

Коли мама почула, що я чекаю дитину, знову взялася за старе. Спочатку вона просто тріпала мені нерви і всіляко намагалася принизити перед чоловіком. Потім в наших стосунках з’явилося деяке потепління, мама навіть один раз купила одяг для майбутнього онука. Я сподівалася на диво, але воно не трапилося. Коли я народила, дитина постійно плакала, мою матір це дуже сильно виводило з себе. Я жила в постійному стресі, у мене навіть молоко пропало.

Зрештою, ми не витримали і з чоловіком вирішили підійти до матері і поговорити з нею. Але вона не особливо стала нас слухати, а просто виставила з квартири. Сказала, що якщо нас щось не влаштовує, вихід он там. Вночі, з дитиною ми опинилися на вулиці.

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу нажав ее номер ниже⇩