– МАРИНО, НЕ ЧЕКАЙ МЕНЕ, БО Я ПОВЕРТАЮСЯ ДО СІМ’Ї. ДЗВІНОК ІВАНА ДЛЯ МАРИНИ СТАВ ЦІЛКОВИТОЮ НЕСПОДІВАНКОЮ, АДЖЕ ЖІНКА ПОВІРИЛА, ЩО НАРЕШТІ ЗНАЙШЛА СВОЄ ЩАСТЯ. ТА ЗНОВУ ПОМИЛИЛАСЯ

 

В свої тридцять п’ять Марина зрозуміла, що нічого доброго у неї в житті так і не відбулося. З чоловіками їй дуже не щастило. Тому і залишилася самотньою. А що тепер робити? Адже роки ще молоді, а душа вже розбита.

Першим чоловіком у Марини був Валентин, який вчився з Мариною в школі. Вони разом готувалися до випускних іспитів, разом вечорами гуляли містом і мріяли про щасливе майбутнє. Тому і обоє склали екзамени до одного інституту. Вона – на філологічний факультет, він – на фізико-математичний.

А в жовтні одружилися. Одразу після зимової сесії Марина відчула, що чекає дитину. Але Валентин, дізнавшись про майбутнє поповнення в родині, категорично заявив: «Пробач, ми повинні розлучитися. Зрозумій, мені треба думати про навчання, а не про пелюшки та повзунки». Джерело

Це було дуже неочікувано. Марина довго не могла отямитися від цих слів. «Ні, це все сон! Мій Валентин, який клявся у вірному коханні, не міг так вчинити. Він одумається і обов’язково повернеться», – твердила вона, втупившись поглядом у зачинені двері. Але чоловік не повертався. Мама вмовляла Марину не народжувати, але та не погодилася. Коли на світ з’явився Максимко, довелося взяти академвідпустку. Та вже наступного року жінка водила сина в дитсадок, а сама бігала на лекції. Валентин так і не повернувся.

Час ішов, коли син підріс, Марина пішла на роботу в школу. У школі вона й познайомилася з Сергієм, який другий рік викладав там англійську мову. Ерудований, інтелігентний Сергій подобався багатьом, але його приваблювала Марина.

Їх сімейне життя тривало два роки. А потім у них з’явилася спільна дитина. На народження внучки приїхали Сергієві батьки. І лише тоді дізналися, що їхній єдиний син – красень і розумник – одружився з розлученою жінкою, ще й з дитиною! З’ясувалося, в листах син про це не згадував.

І радість від появи рідної внучки Оксанки в їхніх очах згасла. Батьки, а особливо мати, зробили все, щоб Сергій дуже скоро залишив сім’ю. Після розлучення з Мариною він звільнився з роботи і переїхав до іншого міста. Не допомогла навіть спільна дитина, Сергій пішов назавжди.

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу нажав ее номер ниже⇩