КОЛИ МІЙ ЧОЛОВІК РОЗБАГАТІВ, ВІН ПІШОВ ВІД МЕНЕ, ЗАЛИШИВШИ МЕНЕ З ДВОМА ДІТЬМИ. ТЕПЕР Я НЕ ЗНАЮ, ЩО РОБИТИ. ЗАРАЗ ВІН ПРОДОВЖУЄ ДАВАТИ НАМ ГРОШІ І ПЛАТИТЬ АЛІМЕНТИ. АЛЕ ЦЕ КОПІЙКИ В ПОРІВНЯННІ З ТИМ, ЯК МИ ЖИЛИ ДО ЦЬОГО

Коли ми з чоловіком одружувалися, ми були приблизно одного рівня з точки зору фінансів. Але мій чоловік завжди хотів більшого. Він багато працював, і незабаром дійсно досяг багато чого. Ми почали жити так, як я навіть не мріяла – власний дім, авто, закордонні подорожі. Мені навіть не треба було працювати, всім необхідним мене забезпечив чоловік.

А недавно мій чоловік пішов від мене, бо тепер вважає, що я йому не рівня. Ми прожили десять років, у нас двоє дітей, і що мені тепер робити, я не знаю. Справа в тому, що мій чоловік кинув мене, як тільки у нього з’явилася нова посада і гроші. Таке відчуття, ніби я йому потрібна була лише як запасний варіант на випадок, якщо він залишиться в бідності. А тепер, коли у нього є все, йому не потрібна ні я, ні наші з ним діти. Мені завжди про це говорила моя мати, вона завжди була проти мого шлюбу. Щось в моєму чоловікові її насторожувало.

Чоловік залишився жити у нашому будинку, а мені з дітьми він знімає квартиру. Зараз він продовжує давати нам гроші і платить аліменти. Але це копійки в порівнянні з тим, як ми жили до цього. Грошей нам вистачає лише на найнеобхідніше. Наші знайомі мені сказали, що бачили мого чоловіка з молоденькими дівчатами. Напевно, у нього зараз друга молодість.

А я абсолютно одна. Мої подруги кажуть, що я сама повинна бути для себе і для дітей підтримкою. Але це складно, десять років я жила заради чоловіка, а він мене зрадив. Мені потрібна підтримка, але її немає. Навіть друзі не можуть мене зрозуміти. І якщо в перший час вони намагалися мене підтримати, то зараз до мене почали доходити чутки, ніби я їх використовую, як об’єкти для ниття. Але ж це не так. Вони мої друзі і я просто їм виговорююся.

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу нажав ее номер ниже⇩