КОЛИ Я ПОВЕРНУЛАСЯ ДОДОМУ, СЕРГІЯ ТАМ ВЖЕ НЕ БУЛО, ВІН ЗІБРАВ ВСІ СВОЇ РЕЧІ І ПОЇХАВ ДО БАТЬКІВ. ПІСЛЯ ДЕЯКИХ КОЛИВАНЬ, Я ЗАТЕЛЕФОНУВАЛА ЙОМУ НА МОБІЛЬНИЙ. ТЕЛЕФОН ВІН НЕ БРАВ. ЧЕКАЛА, ЩО З ДНЯ НА ДЕНЬ СЕРГІЙ ПОВЕРНЕТЬСЯ. АЛЕ ПРОЙШОВ МІСЯЦЬ, А ВІН І НЕ ЗБИРАВСЯ ПОВЕРТАТИСЬ. ЗАБУВШИ ПРО ГОРДІСТЬ, Я ДЗВОНИЛА ЙОМУ НА МОБІЛЬНИЙ, АЛЕ ВІН НЕ ВІДПОВІДАВ. УДОМА ТЕЖ НЕ ПІДХОДИВ ДО ТЕЛЕФОНУ. Я БУЛА В РОЗПАЧІ, НЕВЖЕ ВІН МІГ ОСЬ ТАК ПРОСТО ВСЕ ПЕРЕКРЕСЛИТИ. АЛЕ ОДНОГО ДНЯ СЕРГІЙ ПРИЙШОВ

З Сергієм я познайомилась п’ять років тому. Зараз нам обом вже по тридцять років, але узаконювати наші стосунки ми не поспішали. Вважали за краще жити безтурботно, без обіцянок і обов’язків – так було зручніше. Вільні відносини мали як плюси, так і мінуси. Мінусів більше.

По-перше: ми постійно сперечалися через те, хто повинен вести господарство і платити за культурні заходи. По-друге: не до кінця довіряли один одному, періодично влаштовували сцени ревнощів. Ми кохали одне одного, але при цьому постійно лаялися. Навіть розбігалися, обіцяючи, що це кінець. Однак, через пару днів, незмінно поверталися в своє орендоване житло.

Так сталося і перед Новим роком. Ми посварилися, вирішуючи, де його відзначати. Сергій наполягав на візиті до своїх батьків. Я не хотіла, ми посварилися і він пішов. Повернувся через три дні. З величезним букетом троянд і сумкою продуктів, переданих для мене майбутньою свекрухою.

Наступна сварка сталася прямо в Новий рік. Відзначали ми його у моєї подруги. Гостей було багато. Після півночі всі розбрелися по всьому будинку. Хтось танцював, хтось дрімав, хтось продовжував жувати. Серед останніх був і Сергій. Він ніколи не любив танцювати. Не вдалося умовити його і на цей раз. Але я не збиралася нудьгувати і відправилася танцювати з братом подруги. Сергій робив вигляд, що не звертає на це уваги, але потім, як завжди ми посварилися, він викликав таксі і поїхав.

Коли я повернулася додому, Сергія там вже не було, він зібрав всі свої речі і поїхав до батьків. Після деяких коливань я зателефонувала йому на мобільний. По телефону наш діалог як завжди переріс у скандал, і він кинув слухавку.

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу нажав ее номер ниже⇩