В СУБОТУ ВРАНЦІ МИ З ЧОЛОВІКОМ ПРОКИНУЛИСЯ І ПІШЛИ НА КУХНЮ СНІДАТИ. НА КУХНІ ВЖЕ ПОВНИМ ХОДОМ ГОСПОДАРЮВАЛА ОЛЬГА ПЕТРІВНА. ВОНА, СТОЯЧИ НА ТАБУРЕТЦІ, НАВОДИЛА СВІЙ ПОРЯДОК В КУХОННИХ ШАФКАХ. – Я НЕ БУДИЛА ВАС, ДУМАЮ, ПОСИДЖУ ТИХЕНЬКО. Я БУЛА ЧЕРГОВИЙ РАЗ ОШЕЛЕШЕНА ПОВЕДІНКОЮ СВЕКРУХИ. Я ПОВЕРНУЛАСЯ ДО СЕБЕ В КІМНАТУ, ВЗЯЛА ТЕЛЕФОН І ПОДЗВОНИЛА МАМІ

 

Купівля нашої квартири була необхідністю: ми з чоловіком втомилися платити за знімне житло і дозріли платити за своє. Квартиру нам, по суті, купили батьки. Мої дали половину суми, решту планувалося взяти в кредит. Моя мама продала бабусину квартиру. Половину грошей вона віддала моїй сестрі на розширення житлоплощі, друга половина була обіцяна на поміч мені, на покупку квартири. Мама не ставила ніяких умов або вимог – просто дала гроші і все.

Знаючи характер своєї свекрухи, від її фінансової допомоги я навідріз відмовлялася – знала, чим це загрожує. Ольга Петрівна, мама мого чоловіка, в загальному непогана людина. Але вже дуже любить хизуватися своїми добрими вчинками. А потім вона думає, що її всі через це винні. У чоловіка якось зламалася машина, його мама дала йому в борг гроші на ремонт, а потім вимагала, щоб чоловік її всюди возив.

А про квартиру вона взагалі видала: – Я дам вам гроші, не хочу, щоб мій син був зв’язаний з кредитами. Але квартиру на мене оформимо.

Я була в шоці від такої щедрої пропозиції. Чого це нашу квартиру ми маємо записувати на свекруху? А вона мені заявила:

– Якщо любиш мого сина – не будеш переживати, на кого житло оформлено.

– Ну чому – ні. Якщо хочете на себе оформляти – оформляйте. Але тоді і всю суму самі сплачуйте, – відповіла я.

Коли ми нарешті знайшли підходящий варіант, ми з чоловіком домовилися зустрітися там і подивитися квартиру. Чоловік приїхав не один, а зі своєю мамою.

– Я маю знати, за що гроші плачу! – сказала свекруха.

– Ми візьмемо кредит, Ви ні за що платити не будете. – відрізала я.

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу нажав ее номер ниже⇩