КОЛИ Я ЗРОЗУМІЛА, ЩО ЧЕКАЮ ДРУГУ ДИТИНУ, МИ ВИРІШИЛИ ПОВЕРНУТИСЯ В РІДНЕ МІСТО ОЛЕКСІЯ І ПОЖИТИ ПЕРШИЙ ЧАС У СВЕКРУХИ. В ЇЇ ОДНОКІМНАТНІЙ КВАРТИРІ НАМ УСІМ БУЛО ДУЖЕ ТІСНО. МИ ПЕРЕЇХАЛИ НА ЗНІМНУ КВАРТИРУ, АЛЕ ТУТ ЧОЛОВІК МЕНІ ПОВІДОМИВ, ЩО ЙДЕ ВІД МЕНЕ В ІНШУ СІМ’Ю. ВІДТОДІ НАМ З ДІТЬМИ ДОПОМАГАЄ СВЕКРУХА

 

З Олексієм ми одружилися ще в університеті. Молоді, закохані – планували все життя прожити разом. Через рік у нас сюрпризом народився Андрійко. Ми вирішили взяти академвідпустку, щоб піти на роботу, а потім заочно повернутися до навчання. Роботу було знайти не легко, тому ми змінили безліч знімних квартир. Я, як вірна і любляча дружина, всі ці шість років їздила за чоловіком у пошуках кращого життя. Весь цей час я підробляла, як могла.

Коли я зрозуміла, що чекаю другу дитину, ми вирішили повернутися в рідне місто Олексія і пожити перший час у свекрухи. Наш старший син якраз пішов у перший клас. Про продовження навчання в інституті тоді ми вже і не згадували. Марія Василівна, мати Олексія, на той час розлучилася з чоловіком, і вони розділили двокімнатну квартиру. Свекруха купила собі невелику однокімнатну квартиру, а колишній чоловік взяв гроші і планував їх вкласти в якийсь бізнес.

Ми вже вчотирьох, з новонародженим Тарасиком приїхали до Марії Василівни. Нам було дуже тісно усім разом, я дуже переживала, що ми сильно заважатимемо свекрусі, але вона мене  заспокоїла, що все нормально. Щоранку мій чоловік йшов на пошуки роботи і знімного житла.

Приходив пізно, злий і роздратований. Я тоді ще не здогадувалася, що він собі знайшов іншу сім’ю і там пропадав цілий день. А потім раптово повернувся колишній чоловік свекрухи, його бізнес прогорів, на дворі зима, а йому жити ніде. Жаліслива свекруха до себе в квартиру пустила.

Наше життя нагадувало казку про рукавичку. І хоч свекруха мовчала, я почала вимагати у чоловіка, щоб він зняв квартиру, адже в такій тісноті жити було неможливо. Чоловік послухав мене і ми нарешті переїхали в знімне житло. Я думала, що нарешті у нас почнеться справжнє сімейне життя, але насправді воно закінчилося. Чоловік заплатив господарці за перший місяць і зник – пішов піклуватися про чужих дітей. Я була в шоці, м’яко кажучи.

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу нажав ее номер ниже⇩