Якось, коли чоловік був у своїх батьків, я зайшла на його сторінку в соціальній мережі. Всіх друзів я там знала, крім однієї жінки. Її складно не помітити: яскрава брюнетка, волосся дуже довге, дуже красива. Але не в цьому справа, якщо чесно. Мені відразу вона не сподобалася, але гортаю далі. І ось через п’ять фотографій я бачу її в красивій сукні, а фото зроблено в ванні в нашій квартирі. Я чотири години просиділа, а потім вирішила, що маю робити і пішла в нашу ванну

 

Хочу почути якусь мудру пораду, бо я вже не знаю, що й думати.

Все почалося ще три місяці тому. Чоловік мій ніколи не сидів в соціальних мережах, а нещодавно вирішив і чомусь зареєструватися у Facebook. Для мене це було дуже дивно. Відразу когось додав в друзі. Я цих людей не знаю, так як познайомилися ми з чоловіком тільки після університету, вже коли працювали в одній фірмі. Так ось, вже через декілька днів після реєстрації домовився він погуляти нібито зі своїми шкільними друзями.

Я нічого поганого не думала зовсім, адже сама часто з подругами ходила в кафе чи на фільм. Згодом чоловік все частіше ішов з дому, посилаючись на якихось своїх друзів.

І ось два дні тому вирішила я подивитися його друзів, з якими він відпочиває. Друзів у нього небагато, я їх усіх знаю, ну за винятком тих, що зі школи. Абсолютно випадково побачила я незнайому для мене дівчину в друзях у свого чоловіка. З цікавістю стала розглядати її світлини. Її складно не помітити: яскрава брюнетка, волосся дуже довге, дуже красива. Але не в цьому справа, якщо чесно. Мені відразу вона не сподобалася, але гортаю далі. І ось через п’ять фотографій я бачу її в красивій сукні, а фото зроблено в ванні в нашій квартирі!

Моєму здивуванню не було меж, я навіть розказати про це не можу, бо словами це не передати зовсім. Я навіть пішла в ванну подивитися, можливо це щось схоже. Але ні, все правильно, навіть висить мій улюблений рожевий рушник на тому ж місці, де я його зазвичай залишаю. Я цілих 4 години сиділа, як вкопана перед тим фото, чого я тільки тоді не передумала. Чоловік якраз був в цей час в гостях у батьків, тому нічого не бачив.

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу нажав ее номер ниже⇩