Мамин приїзд до нас був абсолютно недоречний. – І що, виженеш рідну матір, – запитує мама. – А я не до чоловіка твого приїхала, а до рідної дочки. І внучки. Вона тепер живе у нас і я боюся, що наша сім’я може просто розвалитися. Чоловік сказав, що якщо не поїде вона, то піде він

 

Я просто не уявляю, що робити. До нас їде моя мама. Як їй дати зрозуміти, що робити цього не потрібно? Вона не хоче нічого слухати, просто сама вирішила і все.

Мені 27 років, ми з чоловіком і дворічною донькою приїхали в обласний центр зовсім недавно з невеликого містечка. Квартиру знімаємо, працює один чоловік, тому грошей зараз впритул, тільки на їжу. Я сподіваюся, що скоро теж зможе вийти на роботу, і все налагодиться.

Хто говорить, що і без грошей можна бути щасливим, явно лукавить. Життя складається настільки непросто, що деякий час тому я навіть думала, що ми з чоловіком розлучимося. Важко бути позитивною і вірити в хороше, коли в голові одні проблеми і борги.

І ось начебто і любов є, і бажання бути разом – а побут заїдає кожен день. Однак на кшталт вирулили з чорної смуги, змогли зберегти і налагодити відносини. Тільки жити почали більш-менш нормально. Батьки наші далеко.

Свекруха в нашу сім’ю не лізе абсолютно, живе своїм життям. Працює, чоловік у неї новий. Не допомагає, внучку бачила два рази за два роки, але хоча б і не заважає, і за це спасибі.

Зате моя мама дуже цікавиться нашими справами: кожен день дзвонить по скайпу, в усе вникає, дає купу непрошених порад. Вона дуже ображається на зятя. Класика жанру – вона вважає, що її дочка могла вийти і за олігарха, але вийшла незрозуміло за кого. З дому мене забрав, тримає впроголодь в злиднях, забезпечити нормально не може ні мене, ні дитину.

Мама вважає, що у всіх моїх подруг прекрасні чоловіки, і лише мені одній не пощастило.

– Навіщо він тобі потрібен? – абсолютно не соромлячись того, що зять будинку, і в однокімнатній квартирі він все відмінно чує, вимовляє по скайпу мені мама. – Треба йти, час на такого втрачати нічого! Знайдеш собі кращого! Вийдеш заміж за людину з квартирою, а це – хіба чоловік? Що ти з ним доброго бачити будеш?

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу нажав ее номер ниже⇩