Вuпрала куртку чоловіка. Такої реакції від нього я не очікувала побачuтu

 

Для розлуки в сім’ї можуть бути різні приводи. Ми з Романом разом живемо тільки 2 роки. Сім’я у нас молода, дітей поки вирішили не народжувати. Я працюю в банку, а чоловік вчиться ще. Вищу освіту отримує, а вечорами підробляє фрілансером. Разом проводимо мало часу, тому не до дітей поки, але весь час розмовляємо про малюка, що ми будемо йому купувати, куди водити, як виховувати.

І ось, моя щасливе життя мало не впала відразу. А вся справа в тому, що я вирішила випрати джинсову куртку чоловіка.

Цим я і зайнялася і була дуже здивована, коли в потаємній кишені Роминої куртки виявила пристойну суму грошей.

Відразу згадала, як показувала чоловікові вподобану шубку в бутіку, а він сказав, що в цьому році ми не зможемо собі такого дозволити, адже комунальні витрати зросли, йому минулого місяця довелося комп’ютер новий купити в кредит для роботи, у старого процесор полетів.

Мені стало тоді дуже прикро, але джинсовку я повісила в шафу, не стирання, разом з усім її вмістом.

Чекала приходу чоловіка з університету в розгублених почуттях. Хотілося висловити всі підозри і претензії, запитати, чому не довіряє і не зібрався, таким чином, від мене втекти.

Ділити нам нема чого. Живемо в орендованій квартирі, кредит Рома на себе оформляв, так не потрібен мені комп’ютер, в смартфоні є все необхідне.

Але чоловік прийшов додому усміхнений, з продуктами, обняв мене, випив кави і пішов робити чергове термінове замовлення. Навіть не помітив мого настрою.

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу нажав ее номер ниже⇩