В суботу ми планували поїхати до друзів на дачу смажити шашлик. Але сьогодні до нас прийшла мама чоловіка і зіпсувала всі наші плани. Свекруха заявила, що на вихідних ми будемо робити косметичний ремонт у неї на кухні. Мовляв, наближаються новорічні свята, Різдво, треба освіжити квартиру. Моя свекруха абсолютно не терпить відмов. Вона як і безліч інших людей наполягає на генеральному прибиранні напередодні свят. Але ж до свят залишився ще цілий місяць

 

Я ще два тижні тому запланувала собі провести ці вихідні у друзів на дачі. У моєї найкращої подруги в суботу день народження, ювілей, 30 років. Вона запросила нас з чоловіком у свій заміський будиночок на всі вихідні. Ми планували посмажити шашлики і посидіти у теплій, дружній компанії. Адже час зараз такий настав, що всім не вистачає спілкування.

Чоловік радо підтримав цю ідею, адже ми зараз практично не виходимо з дому. Вже кілька днів ми живемо думкою про те, як гарно ми проведемо вихідні. Але сьогодні до нас прийшла мама чоловіка і зіпсувала всі наші плани.

Свекруха заявила, що вона і ми з чоловіком будемо робити косметичний ремонт у неї на кухні. Мовляв, наближаються новорічні свята, Різдво, треба освіжити кухню. Ми з чоловіком лише здивовано переглянулись один на одного.

Я сказала їй про свої плани, але у відповідь почула: «Ну іншим разом відпочинете, а завтра треба мені допомогти». Треба сказати, що моя свекруха фанат чистоти. А ще, вона абсолютно не терпить відмов. Якщо їй закортіло, то пиши пропало. Вона як і безліч інших людей наполягає на генеральному прибиранні напередодні свят. Але ж до свят залишився ще цілий місяць!

А я люблю прибирати тоді коли я хочу, коли мені зручно і коли є на це настрій. І в силу характеру терпіти не можу коли змушують щось робити, хочеться зробити все навпаки. Але з свекрухою цей номер не пройде, якщо вона вже щось вирішила, то від свого не відступиться. До речі, саме через це ми з чоловіком і з’їхали від неї.

Зараз ми вже чотири роки як знімаємо квартиру, але мама чоловіка і досі вважає, що має право розпоряджатися нашим часом і нашим життям. Мій чоловік взагалі не вміє відмовляти своїй мамі. На кінець свекруха сказала, що чекає нас завтра зранку о сьомій годині у себе вдома.

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу нажав ее номер ниже⇩