Хлопчик в 10 років переріс батька, але рости не перестав

 

Мудассір не впадає у відчай і навіть щасливий мати такий значний ріст. Він вважає свою особливість божим даром і радий тому, що на вулицях на нього звертають увагу. Перехожі дійсно обертаються вслід Гуджару, здивовано дивляться на нього і часто просять сфотографуватися. Добрий і привітний хлопець нікому не відмовляє і насолоджується своєю популярністю.

Правда, життя з таким ростом складно назвати простим. Особливість Мудассіра доставляє йому чимало проблем. Хлопець не може їздити на громадському транспорті, так як не поміщається в ньому ні стоячи, ні сидячи. Одяг він не купує в магазинах (там просто немає відповідних розмірів), а замовляє у кравця, купуючи тканини. Взуття також виготовляється за мірками на замовлення.

Мудассір – позитивний і цілеспрямований хлопець. Він з радістю спілкується навіть з незнайомцями, дає інтерв’ю і прагне зробити своє життя кращим. Так, в 2020-му році він захопився крикетом, але був змушений тимчасово припинити тренування через пандемію коронавірусу. І все ж хлопець планує продовжувати займатися і добиватися успіху.

Джерело

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу нажав ее номер ниже⇩