Ірина вирішила зрадити у відрядженні просто заради цікавості, а потім її чоловік зустрів її в аеропорті

Ірина, 38 років. Раз на місяць я зустрічаюся з подругами, які залишилися у мене з часів школи. Слухаючи, як дівчата захлинаючись розповідають про свої романи, посміхаюся і мовчу, як той англійський лорд, який не промовив жодного слова до 16 років. Поки вівсянка не пригоріла. Про що мені їм розповідати? Про батьківські збори? Про домробітниці? Про термаже, кремі La Mer і гіалуронові кислоти? Стежити за собою – моя робота. Я роблю її по інерції.

А навіщо я витрачаю на це стільки сил, навіщо терплю воскову епіляцію і антицелюлітний масаж? Я впевнена, що якщо в один прекрасний день перестану фарбувати губи, останнім, хто це помітить, буде мій чоловік. При цьому я розумію, що кардинально міняти життя – розлучатися і починати все з нуля – нерозумно. Щоб знову відчути себе жінкою, мені вистачило б дріб’язкового роману. Тільки з ким?

Для репутації, як і для грошей, справедливий закон накопичення. Досягнувши критичної маси, і те й інше починає працювати на себе. Нечисленні знайомі чоловіки за роки мого щасливого шлюбу виробили до мене імунітет. Потрібно визнати, взаємно.

У інтрижку з колегою, чоловіком подруги або колишнім однокласником є ​​щось не природнє. Ну і відомий ризик, що поповзуть чутки, плітки … Сама дивуюся тому, як я, холоднокровно перебравши сценарії, виробила стратегію, дочекалася відрядження в Європу, поклала в чемодан крім пари звичайних ділових костюмів напівпрозору білизну, туфлі Louboutin на шпильках.

У процесі підготовки зрада перетворилася для мене з пригоди в робочий проект. Навряд чи це те відчуття, якого я шукала. Але без нього я, напевно, так і не довела б задумане до кінця. На сніданку в готелі мою увагу привернув підтягнутий пан.

По виду – бізнесмен звідкись із Азії. Він вигідно відрізнявся від чоловіків в ресторані, товстих німців і англійців. Однак Будда мене в упор не помічав і посміхався виключно вмісту своєї тарілки.

До вечора я завершила всі справи і на наступний день була вільна. Можна було валятися до обіду в ліжку або сходити в басейн. Але шосте відчуття погнало мене в ресторан. На цей раз моя поява в образі «тільки що з ліжка» було помічена.

Будда, відірвавшись від яєчні, довго вивчав мій профіль. А потім, зустрівши мене  в фойє, запропонував показати місто. Ми чудово провели день. Він прикидався гідом. Я вдавала, що не помічаю, як він цитує путівник.

Те, що він ні разу не запитав мене про чоловіка і дітей, спокутував компліментами. У паралельному світі, де ми опинилися, я була молода, прекрасна, бажана і зовсім вільна.

Увечері ми повечеряли в готелі і піднялися до мене. Вдома, коли я ще тільки обмірковувала мій підступний план, мене жахливо хвилювали деталі.

Під яким приводом заманити його в номер? Як, не руйнуючи романтики, підсунути презерватив? Гасити світло чи ні? І головне – як пережити ранок, коли я прокинусь поруч зі сторонньою людиною?

Але, мабуть, у сторонньої людини був в цих справах досвід. Все сталося просто і природно. В темряві. Без дурних ніжностей. Вранці я прокинулася одна. На сніданку ми розминулися. Ніяких записок на ресепшн, квітів, дзвінків, візиток з номером телефону.

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу нажав ее номер ниже⇩