Тато важко працював, приходив додому без сил. Він завжди її любив. Навіть коли чужі жінки приходили і просили забрати матір від їхніх чоловіків. Коли я йшла додому зі школи, я не знала, чого чекати. Просто безлад чи “гучна вечірка”. Всі бігли додому і раділи, їх чекали мами. А мене ніхто там не чекав. Легше стало, коли тато перевіз свою маму до нас в селище. Після школи ми поспішали до неї, нас там чекав і обід і вечеряПросто наболіло. Хочеться просто виговоритися і почути думку з боку. Мені майже 30 років, у мене чудова сім’я, коханий чоловік і дві прекрасні доньки, а проблема у мене з моїми батьками. Образа з’їдає мене, не можу пробачити і відпустити ситуацію.

Скільки я себе пам’ятаю в дитинстві, стільки моя мати випивала. Спочатку це були просто вихідні і свята, потім кожен день. Потім стала поступово виносити все з будинку, навіть продукти не можна було залишити. Вона все міняла на пляшку.

Тато працював, приходив додому без сил. Він завжди її любив. Навіть коли чужі дружини телефонували і просили забрати матір від їхніх чоловіків. Коли я йшла додому зі школи, я не знала, чого чекати. Просто безлад чи “гучна вечірка”. Всі бігли додому і раділи, їх чекали мами. А мене ніхто там не чекав. Легше стало, коли тато перевіз свою маму до нас в селище. Після школи ми поспішали до неї, нас там чекав і обід і вечеря.

У 16 років я поїхала вчитися в місто. Для свого тата я була “жилеткою” в яку можна було поплакатися. Скаржився, як йому погано, соромно, як вона все знищує. Але розлучатися він не поспішав ніколи. Вдома у мене був ще брат (6 років різниці).

Він став замкнутим, сам по собі. Постійні глузування друзів. Я завжди могла за себе постояти, а він просто мовчав. Так і жили. Могла місяцями мені не дзвонити. Їй все одно як я живу. “Прогуляла” все. І здоров’я своє теж. За стопку душу могла продати, що вона і робила. Цю ганьбу не передати в двох словах.

Через роки я вмовила їх переїхати до мене в місто. Знайшла їм будинок. Коли тато був без роботи, підтримувала його. Ні, ви не думайте, що я така прекрасна дочка. У мене поганий характер, десь я черства, не вмію прощати. Я завжди вважаю, що ставитися до людей потрібно так, як ти хочеш, щоб ставилися до тебе.

І ось в черговий раз моя мама “нагулялася”, що її забрали в клініку. І якщо в перший раз, коли таке було, її лікував тато, то в цей раз всі від неї відвернулися. Всім набридло.

Мій чоловік змусив мене поїхати, оплатити ліки. Вона нарешті злякалася і ось диво, кинула… Вже як 2 роки не п’є. І тепер тато пилинки з неї здуває і “змушує” нас її любити. Коли я висловлюю їй претензії, він ображається, для нього головне, щоб дружина не образилася. Конфлікт загострився, коли вони продали дачу. Коли переїжджали, я написала відмовну від квартири. Мені вона не потрібна. Купили собі будинок. І добре, нехай братові житло. У мене свій кут.

Продали дачу, і тато обіцяв половину мені, питання в ста тисячах. Але мама вирішила, що їм вони потрібніші. Все ж пропито, треба по новій купувати. Дали 60, дякую і на цьому, але все ж прикро.

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу нажав ее номер ниже⇩