Сьогодні мама повернулася зі зміни, вона в пологовому будинку працює. Дивлюся — сльози на очах

 

А мама моя каже сьогодні (вона в пологовому будинку працює): «А у мене жінка відмовилася від двійні. Так. 36 років їй. Вже є дочка, вісім років дівчинці».

Моя мама вміє лікувати людей, які не можуть сказати, що у них болить, тому що їм лише кілька днів.

Крім цього в її обов’язки, як завідуючої відділення, входить розмовляти з жінками, які відмовляються від своїх дітей. У неї свої слова і методи, це не можливо передати в тексті.

«А я їй кажу (продовжує мама) як же ви від них відмовитеся?» — «Розумієте, (відповідає жінка) я нічого не зможу їм дати. А так їх візьмуть люди і виховають нормально, будуть любити, як своїх». «А ви знаєте (знову мама), що зазвичай не беруть двох дітей відразу? У 99% пара усиновляє або удочеряє одну дитину. А за нинішнім законом двійню або близнюків не можна розлучати. Особливо, якщо це різностатеві діти. Вони можуть зустрітися, може бути інцест. Загалом, не можна за законом».

Жінка пішла думати на пару днів. А сьогодні все одно відмовилася. Каже, думала, що чоловік одружується, а він не одружився. Сказав: «Так це не мої діти! У нас в роду взагалі двійнят не було!»

Я слухаю маму і мовчу. А вона продовжує: «А недавно дівчинка вісімнадцятирічна відмовилася від сина. Я з нею і так, і так … А вона дивиться і каже: «Ви знаєте, що мій тато глава такої-то області? А мама працює в такому-то відомстві. Вони шановні люди. Ви розумієте, я не можу». — «А батьки знають, що ти відмовляєшся?» — «Мама знає» — «А тато?» — «…» — «Значить, татові боїтеся сказати.

Як же у такої людини дочка народила, так? »-« … »-« І через цей помилковий сором ти відмовляєшся від дитини? »-« … »-« Ти тільки одне скажи. Чому ти не зробила аборт? »-« Та що я дура, чи що? Це ж небезпечно для здоров’я. Раптом дітей не буде».

А потім мама ще говорить. В її відділенні недавно народила дівчинка. Дівчинці 25 років, у неї олігофренія. Прийшли батьки, вони ж є опікунами. Мати плаче, батько вилицями водить. Нормальні здорові люди, так вийшло, що донька така народилася.

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу нажав ее номер ниже⇩