Недавно начальник чоловіка запросив нас в гості на вечерю. Все пройшло чудово, і ми вирішили залишитися на  ніч, тому що випили. Але в останній момент чоловік згадав, що робоча машина стоїть біля нашого будинку і поїхав ночувати додому. Я залишилася удвох з начальником, в одній кімнаті, а чоловік спокійно поїхав додому. І я подумала, може йому взагалі по барабану на мене, а мені 32 роки, я сповнена сил. Після того, що сталося, чоловіка підвищили і збільшили йому зарплату

 

Недавно начальник чоловіка запросив нас в гості на вечерю. Все пройшло чудово, і ми вирішили залишитися на  ніч, тому що випили. Але в останній момент чоловік згадав, що робоча машина стоїть біля нашого будинку і поїхав ночувати додому. Я залишилася удвох з начальником, в одній кімнаті, а чоловік спокійно поїхав додому. І я подумала, може йому взагалі по барабану на мене, а мені 32 роки, я сповнена сил. Після того, що сталося, чоловіка підвищили…

Недавно начальник чоловіка запросив нас в гості на вечерю. Ми посиділи, поїли, випили дорогого віскі і вирішили залишитися там ночувати.

В останній момент чоловік згадав, що робоча машина стоїть біля нашого будинку і поїхав ночувати додому. Я залишилась. Удвох з начальником, в одній кімнаті, в одному ліжку, а чоловік спокійно поїхав додому. Я тільки зараз зрозуміла, що це ненормально! Він знав, що там тільки одне ліжко, і поїхав!

Начальник почав обіймати, мені це подобалося, робив масаж (а ід чоловіка такого не дочекаєшся). Я довго опиралася, але зважилася тільки після фрази начальника: «Що це за чоловік такий, що тебе тут так спокійно залишив?».

І я подумала, а дійсно, може йому взагалі по барабану на мене, та й у нас це відбувається раз в два тижні. А мені 32 роки, я сповнена сил.

Близькість була чудова, мені дуже сподобалося. Не скажу, що такого у мене з чоловіком ніколи не було, але, якщо чесно, давно не було… Тепер думаю тільки про його начальника, він такий ніжний, лагідний.

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу нажав ее номер ниже⇩