Коли мама запропонувала мені приїхати з дитиною пожити у неї, я погодилася. Живу з дитиною вже тиждень у мами, у нас все чудово. Але бабуся наполягає, щоб я збиралася і їхала до чоловіка. Каже, що чоловіка одного залишати не можна, що за цей час він знайде собі когось, а я з дитиною так і залишуся у мами

 

Окреме житло для багатьох молодих сімей – це справжня розкіш. Ми з чоловіком теж після одруження опинилися перед вибором – йти на знімну квартиру чи жити у когось з батьків. Мої батьки живуть далеко в селі, тому жити у них був не найкращий варіант.

Хоч я і не дуже хотіла, але ми були змушені йти жити до свекрів. У них двокімнатна квартира в місті, то ж одну кімнату вони виділили для нас. Живемо з чоловіком з його батьками, синові всього 2 місяці. Відносини зі свекрами дуже натягнуті, але жити окремо поки не виходить.

Чоловік працює один, зарплата маленька, та й ту часто затримують. У мене одна мама, живе в селі, допомогти теж особливо не може. Хіба продуктів яких передасть – картоплі чи закруток. Я в чужому домі і слова сказати не можу, часом буває, що і з кімнати своєї не виходжу. Юркну лише на кухню, щоб швиденько поїсти, і назад до дитини. Намагаюся не зустрічатися з батьками чоловіка, особливо з свекром.

Справа в тому, що батько чоловіка звик, що він глава сім’ї, і вимагає, щоб його всі слухали, в тому числі і я. Але у мене є власний чоловік, чому я повинна підкорятися практично чужій мені людині?

Все йому не так, всім незадоволений, навіть онуком, який за його словами, заважає йому висипатися. І в цьому, звичайно ж, винна я. Мало того, що я постійно з маленькою дитиною, так ще й всі домашні обов’язки на мені, я ж вдома сиджу. Я повинна прибрати і приготувати вечерю на всіх, а є у мене на цей час чи ні, нікого не цікавить.

Чоловік мовчки все терпить, тому як одного разу батько йому сказав: «Будеш командувати у себе в будинку, а тут я господар». Свекруха теж намагається йому не суперечити, звикла за роки шлюбу робити так, як велить чоловік. Я не розумію таких відносин в родині, чому потрібно стверджуватися дорослому чоловікові за рахунок слабших і користуватися нашим безвихідним становищем?

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу нажав ее номер ниже⇩