Дуже соромно за своїх батьків, бо після весілля я побачила кардинальну різницю між своєю родиною і сім’єю чоловіка. Вони такі чудові! Не те, що мої. Для його батьків ми обоє – діти, які потребують підтримки. Батьки чоловіка на весілля подарували вельми солідну суму грошей, яку ми могли витратити на весільну подорож. Подарунком моїх батьків було те саме торжество, якого ми не хотіли. Майже через 2 роки після весілля у свекрухи з’явилася можливість придбати нам квартиру. Грошей поки немає, але вони можуть з’явитися. Мої батьки підключилися до цієї теми досить несподіваним чином

 

Дуже соромно за своїх батьків, бо після весілля я побачила кардинальну різницю між своєю родиною і сім’єю чоловіка. Вони такі чудові! Не те, що мої…

Мене звуть Катя, мені 26 років, я заміжня. Після весілля я стала частиною нової сім’ї і побачила кардинальні відмінності у відносинах між нашими сім’ями.

Для його батьків ми обоє – діти, які потребують підтримки. Не дивлячись на те, що живемо ми в різних містах, вони завжди намагаються нам допомогти – продуктами, грошима.

Мої ж батьки в нашому житті практично не беруть участь. Просити у них будь-якої допомоги не має ніякого сенсу – вони знаходять відмовки. На сімейні свята мої батьки нас теж не кличуть, хоч живемо ми в одному місті, прикриваючись тим, що я працюю (так сталося, що працюємо ми з мамою в бутіку і працюємо ми позмінно).

Ось тільки як хазяйка нашого бізнесу, мама не дає мені вихідного або скороченого дня, щоб я могла з чоловіком потрапити на торжество до них же! Участь їх у нашому весіллі теж була дуже дивною.

Була домовленість, що сама весілля мої батьки беруть на себе, в той час як батьки чоловіка забезпечують нас обручками і сукнею.

Ми з чоловіком взагалі були проти торжества, але батьки мої наполягли, тому що на святі дуже хотіла побувати моя старша сестра, яка проживає за кордоном і з’являється у нас тільки раз на рік.

Весілля пройшло не дуже вдало, було дуже жарко, стіл ломився від їжі, яку ніхто не їв, тому що на жарі їсти не охота. В цілому, ми з чоловіком відчули себе всього лише приводом, щоб покрасуватися перед знайомими батьків (з родичів чоловіка на весіллі були тільки його батьки і двоюрідна сестра) і гарненько випити.

Батьки чоловіка на весілля подарували вельми солідну суму грошей, яку ми могли витратити на весільну подорож.

Подарунком моїх батьків було те саме торжество, якого ми не хотіли і сума грошей, яка порівнянна з однієї моєї зарплатою.

Як ми, так і батьки чоловіка, приїжджаючи з якихось поїздок, привозили моїм батькам якісь вина, смакоту і подарунки, якими вони навіть не ділилися, і «жартівливо» говорили, що я мало привезла. Хоча приїжджаючи з Туреччини, мої батьки завжди хвалилися своїми дорогими придбаннями звідти, при цьому нічого не привозячи ні нам, ні свекрам. Пояснювали вони це відсутністю грошей.

Тепер, майже через 2 роки після весілля, у свекрухи з’явилася потенційна можливість придбати нам квартиру. Грошей поки немає, але вони можуть з’явитися. Мої батьки підключилися до цієї теми досить несподіваним чином.

Замість того, щоб запропонувати допомогу в покупці квартири в новобудові, вони запропонували нам купити свою стару квартиру за зниженою ринковою ціною, тому що купити квартиру в новобудові хотіли вони!

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу нажав ее номер ниже⇩