8 років я живу з Миколою. Його перша дружина молода, красива, хороша домогосподарка, але не склалося, розлучилися вони. Свекруха мене часто називала її ім’ям. За цей час я багато наслухалася і надивилася. З Миколою ми весілля не грали, він сказав, щоб ми просто розписалися. А згодом я побачила фото з його першого шлюбу, як гірко то все

 

Десь 8 років тому я познайомилася зі своїм майбутнім чоловіком, Миколою. Він уже три роки був розлучений, до того, як зустрів мене, але ніяк не міг розірвати стосунки зі своєю колишньою дружиною. Вона була молодою та красивою дівчиною, не змогла пройти випробування шлюбом, але і чоловіка свого вона кидати не хотіла. Тому розлучилися вони з претензіями одне до одного і значними непорозуміннями!

Мені довелося дуже багато всього вислухати та надивитися. Щовечора вони подовгу з’ясовували стосунки по телефону, сперечалися з будь-якого приводу, щось одне одному доводили. Мій Микола постійно хвилювався з цього приводу, після цих розмов довго був без настрою, ходив постійно похмурим, навіть зі мною не хотів розмовляти. Я його заспокоювала, просила все це закінчити, але вони продовжували жити якось ось так.

У них був чотирирічний син. Він іноді гостював у нашому домі з чоловіком.

Мій чоловік часто розповідав мені, що його колишня дружина прекрасна домогосподарка, займається спортом і має відмінний смак.

Від цих щоденних суперечок ходила сумною не лише я, свекруха теж дуже хвилювалася. Вона навіть розміняла свою квартиру, щоб не було розлучення, і частенько називала мене ім’ям колишньої дружини мого чоловіка. Але я намагалася не ображатися, сама розуміла, що в її віці це великий стрес.

Через деякий час я дізналася, що чекаю дитину. Микола з розгубленим виглядом зробив мені пропозицію. Ми просто розписалися, весілля, як такого, зовсім не було. Я, звичайно, хотіла відсвяткувати, як годиться, але Микола жодного разу навіть не заговорив про це.

Найбільшим прикрістю для мене було побачити фотографії з весілля Миколи з його колишньої дружини. На них його очі світилися щастям, а на наших була лише іронічна посмішка і згаслий погляд. Я тоді розплакалася, вперше остаточно зрозуміла, що у нас з ним далеко немає кохання, він мене не кохає.

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу нажав ее номер ниже⇩