Чоловік вирішив, що він буде забезпечувати свою маму, а я буду сплачувати кредит за його квартиру. На мої гроші ми будемо і жити і платити кредит за квартиру мами Анатолія. Грошей на ремонт не вистачило, але моя мама взяла кредит. Вона хоче, щоб у мене все було добре, тому готова заради мене на все, але моя тітка вважає, що ми робимо нерозумно, сплачуючи гроші за чужу квартиру

З Анатолієм я познайомилася, коли ми вчилися в медичному університеті. Я сама родом з провінційного містечка, тому завжди намагалася вирватися з дому у велике місто. Анатолій теж з невеликого містечка.

Зараз ми лікарі, поступили в ординатуру, живемо в гуртожитку від університету. Працюємо за фахом, заробляємо небагато, адже поєднуючи роботу з навчанням багато не заробиш. Але на життя вистачає.

Я дуже люблю Анатолія, він мене теж. І як всі дівчата, я хочу заміж. Тому що мрію про каблучку, про білу сукню, та й всі мої подруги вже давно вийшли заміж.

А ще більше хоче видати мене заміж вся моя рідня, особливо мама. Тому що «вже 25», «як би не засиділася» і «раптом погуляє і кине». Ось така ідеологія. Анатолій цей настрій, звичайно, відчуває, але ніяких кроків не робить.

Багато в чому винна і його мама. Вона вважає, що її син є ласим шматочком для будь-якої дівчини. Ще б пак, і красивий, і розумний. А ще, батьки взяли квартиру в кредит для єдиного сина, але оформили житло на маму чоловіка. Початковий внесок заплатили батьки, а далі було вирішено, що наступні платежі платитиме сам Анатолій.

Тому що квартира призначена йому. Тепер він завидний наречений – з квартирою. У цій квартирі зараз роблять ремонт, гроші на який дала моя мама. Вона хотіла справити хороше враження на майбутню рідню. До речі, це спрацювало – Анатолій зробив пропозицію. Зрозуміло, що сукню і інші весільні атрибути мені потрібно було купити самій.

Тепер нова фішка: мамі Анатолія важко працювати, здоров’я підводить, а до пенсії ще п’ять років. А Анатолій благородний, він відразу сказав мамі: «Звільняйся!». Тепер він буде компенсувати мамі її втрачений заробіток (а це майже вся його зарплата). Залишку його заробітку не вистачить навіть для того, щоб погасити кредит.

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу нажав ее номер ниже⇩