В останні хвuлuнu свого жuття матu розповіла сuнові таємнuцю

 

Навіть в останні хвилини життя батьки думають про своїх дітей. Чи достатньо ми цінуємо наших матерів та татусів? Подумати тільки, скільки терпіння, часу і власного здоров’я їм довелося віддати, щоб виростити гідних людей.

Батьки дбали про нас, коли ми самі не могли цього робити. Такий вік настає і у них самих. Звичайно, кожен з батьків хотів би отримати у відповідь турботу від своєї дитини, але діти часто вирішують, що спеціалізована установа подбає про батьків краще.

Але частіше це відбувається тому що людина перекладає з себе відповідальність. Банальне небажання витрачати свій час на хвору людину призводить до вирішення відправити свого батька або маму в будинок для людей похилого віку. Це найлегший і, на перший погляд, нешкідливий спосіб втекти від догляду за батьком. Насправді ж, будинок для людей похилого віку – справжнє пекло.

Ця історія якраз про таку сім’ї. Батько помер, мати почала хворіти. Син відчував брак часу і це послужило для нього приводом відправити свою маму до притулку. Хлопець, звичайно, відвідував матір, але не часто.

В один день йому повідомили, що його мама скоро помре. Син дуже злякався, примчав до неї в повній розгубленості. Він запитав, що може зробити наостанок для матері, чи може чимось допомогти їй.

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу нажав ее номер ниже⇩