З незнайомого номера прийшло дивне послання: «Привітай свого чоловіка, він став батьком, вранці у нас народився син»

 

У молодят весілля була продумане до дрібниць. Ніяких викупів, «гірко», катання по пам’ятниках. Одруження відзначали в білосніжному наметі на березі річки.

Реєстрація була виїзний. Під аркою з живих квітів молоді обмінялися обручками. Тепер разом і назавжди.

Після свята червоний кабріолет відвіз молодят в готель . Перша шлюбна ніч була наповнена романтикою і ніжністю … Вранці Наташа читала чоловікові вголос повідомлення з привітаннями, яких накопичилося в телефоні за вечір і ранок.

З незнайомого номера прийшло дивне послання: «Привітай свого чоловіка, він став батьком, вранці у нас народився син …» Діма не став відпиратися, придумувати виправдання і йти від теми.

Так, якийсь час він паралельно зустрічався з Інгою. Так, він знав, що вона при надії, від дитини він не відмовляється і готовий надавати їм допомогу.

Але тільки любить він Наташу, а не розповів раніше, бо боявся її втратити … Близько двох років пішло на те, що б налагодити сімейне життя. Наташа змогла пробачити чоловіка.

Вона мріяла про дитину, але довгоочікувана радість не наступала. Весь цей час Інга переслідувала Діму, намагаючись розвести його з дружиною. Часто жінка сиділа на лавочці біля під’їзду, де жили молоді.

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу нажав ее номер ниже⇩