Хочу розповісти вам свою історію про зраду близької людини.Чому замість рідного сина він вибрав міняти дам, як рукавички?

 

Хочу розповісти вам свою історію про зраду близької людини. Все почалося з того, що мій коханий став затримуватися на роботі, їхав на збори в інше місто (хоча раніше такого не спостерігалося) , в загальному став більше часу приділяти роботі.

Якийсь час особливого значення цьому я не надавала. Затримався? Багато роботи. Відрядження? Так має бути. Тривало це протягом пару місяців, як я стала помічати за ним все більше дивацтв: телефон в закритому доступі від мене, на дзвінки відповідає швидко і не хоче говорити, потайний, нервовий.

Але, не дивлячись на ці явні ознаки, що щось не так, я все одно робила вигляд ніби все в порядку і продовжувала жити далі. А що робити? У нас трирічна дитина, яка ж сім’я без батька? Хоча заміж він до сих пір не покликав…

До слова, тривала така дивна поведінка досить довго, поки я, бува, не виявила його телефон на столі в кухні, в той час, як він був у душі. «Забув ….» – подумала я, але cпoкуса дізнатися, що ж там таке, від чого в ньому стільки скритності.

Взявшись читати смс, я виявила досить цікаву переписку з якоюсь Олесею. У листуванні з нею мій обранець призначав зустріч, говорив, як сумує за її обіймами і поцілунками. Але саме прикре те, як він відгукувався про нас з дитиною… «Вони мене дістали, хочу скоріше заснути, щоб не чути їх.» За що? За що ми з малюком заслужили таке ставлення?

У цей день ввечері він поїхав по роботі і повернувся тільки до вечора наступного дня. Я мовчки дивилася на нього та розуміла, що це кінець. Відразу прийшло усвідомлення того, що всі 4 роки я жила з абсолютно чужою мені людиною, що мою дитину виховує такий мерзенний і чоловік, який зміг заради свого задоволення зрадити не тільки дружину (громадянську), але і самого рідного чоловічка – сина.

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу нажав ее номер ниже⇩