Ірині вже 43 роки, у неї успішний бізнес в сфері послуг, нова квартира, дорослий син і тотальну самотність, хоча вона завжди була досить привабливою жінкою. Чоловік пішов до коханки 5 років тому, коли Ірина відкрила свій перший салон краси. Він так і сказав: ,,хочу, щоб мене вдома чекала господиня з борщем, а не бізнес-леді”

 

Ірині вже 43 роки, у неї успішний бізнес в сфері послуг, нова квартира, дорослий син і тотальну самотність, хоча вона завжди була досить привабливою жінкою.

Чоловік пішов до коханки 5 років тому, коли Ірина відкрила свій перший салон краси. Він так і сказав: хочу, щоб мене вдома чекала господиня з борщем, а не бізнес-леді.

Вони прожили з чоловіком разом 17 років, виростили сина. У якийсь момент виявилося, що вони стали зовсім чужими один одному.

Іра давно пішла з заводу, де працювала у відділі кадрів, хотіла розвивати свою справу, підвищувати якість життя, купити нову квартиру, дати синові престижну освіту. А чоловік не хотів таких глобальних змін. Його влаштовувала стабільна зарплата інженера на заводі і їх стара двокімнатна квартира.

Після розлучення Ірина повністю занурилася в розвиток салону, навіть пішла вчитися менеджменту. Через рік вона відправила сина вчитися в США. Потім відкрила ще один салон. Через два роки купила простору квартиру в новому районі.

І ось коли в квартирі був закінчений ремонт, вже стояла нові меблі, Ірина відчула в собі порожнечу. Вона досягла всіх своїх цілей, але задоволення не було.

Холод оселився у неї в душі і став постійним супутником. Подруг поруч не було, їх дороги розійшлися, коли Ірина почала добре заробляти.

Одного разу до неї в салон зайшла постійна клієнтка Ольга в піднесеному настрої і поділилася своєю радістю: їй зробили пропозицію! Ольга також успішний підприємець і їй було далеко за сорок.

Ірина щиро пораділа за неї і запитала, де ж вони зустрілися з нареченим. Ольга зніяковіла і пошепки сказала, що їх познайомили через елітне шлюбне агентство.

Ірина взяла контакти агентства, але довго не наважувалася звернутися до них. Але коли дізналася, що її колишній чоловік одружився втретє, відразу ж пішла в цю контору.

Агентство виглядало, як дорогий ресторан: шикарний інтер’єр, приємний персонал, запах свіжої кави і випічки. Кожна «сваха», а точніше консультант по роботі з клієнтами, працювала в окремому затишному кабінеті. Все було конфіденційно і на вищому рівні.

Консультант запитала Ірину, якого чоловіка вона хоче знайти. Це питання викликало ступор. Вона не могла назвати жодного критерію.

В її житті був лише один чоловік, це її колишній чоловік. Вона навіть не уявляла, з ким можна познайомитися в такому віці. Сваха тактовно порадила поговорити з їх штатним психологом.

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу нажав ее номер ниже⇩