Мої батьки дуже заможні люди і до весілля придбали мені квартиру і машину. Ми з Максимом почали жити разом і ось якось в неділю за столом чоловік мені каже, що йому не подобається той факт, що і квартира, і машина переписані на мене. – Відпиши на мене хоча б машину, а то раптом ми з тобою розлучимося, а я залишуся ні з чим. Вони ж були куплені до весілля! – заявив мені чоловік

 

З Максимом я познайомилася рік тому. Я проходила практику на фірмі, де він працював. Щирість і відкритість хлопця відразу підкорили мене і ми почали зустрічатися. Я закохалася, тому на багато речей не звернула уваги, а варто було б.

Відразу на першій зустрічі Максим запитав мене, чи є у мене житло, ким працюють мої батьки, що мають у власності. Я не надала цьому значення, думала, він просто хоче більше про мене дізнатися, тому що я зацікавила його, як дівчина.

Наступні пів року Максим просто носив мене на руках. А одного разу запросив мене в кафе і зробив мені пропозицію. Я, звичайно, погодилася. Але батьки сказали, що весілля плануватимуть не швидше, ніж ще через пів року. Вони впевнені, що людину, з якою збираєшся прожити ціле життя, треба пізнати краще.

Влітку ми поїхали у спільну відпустку на море. Правда, за путівки заплатив мій батько, бо у Максима були тимчасові фінансові труднощі. Все було чудово, я не могла повірити своєму щастю, що біля мене такий достойний чоловік.

А нещодавно ми одружилися. Ще до весілля мої батьки зробили мені подарунок, подарувавши двокімнатну квартиру і машину, щоб я комфортно почала сімейне життя і не тулилася в орендованому житлі. Треба сказати, що мої батьки дуже заможні люди і можуть собі це дозволити. До того ж, я їхня єдина донька, і все, що є у їх власності, колись дістанеться мені.

Ми почали жити разом і ось якось в неділю за столом чоловік мені каже, що йому не подобається той факт, що і квартира, і машина переписані на мене.

– Відпиши на мене хоча б машину, а то раптом ми з тобою розлучимося, а я залишуся ні з чим. Вони ж були куплені до весілля! – заявив мені чоловік.

Я втратила дар мови, адже минуло лише кілька тижнів після весілля, а підприємливий чоловік вже завбачливо почав качати права на майно, яке йому не належить.

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу нажав ее номер ниже⇩