– Олег залuцався за мною два роки, квіти, подарунки… яка же дуреnа я була, що тікала від нього!

 

Був 2009 рік, навчалася я тоді в інституті. Навчалася собі, не думала про відносини, тому що весь час була завалена всякими завданнями, та й вважала що мені все це не потрібно, що справляюся з усім сама.

Але … тут нізвідки не візьмись з’явився ВІН. Я його ні разу не бачила, а він виявляв до мене великий інтерес, дарував квіти кур’єрськими службами, тому що я говорила що не хочу з ним бачитися, подарунки, намагався завести зі мною діалог по листуванню, знайти якісь загальні теми, але я вважала що мені це все не потрібно.

Грубила йому, можна сказати посилала відкритим текстом. Час минав, а він не здавався, придумував нові способи щоб мене потішити. У такому режимі пройшло 2 роки, а він так і не відступив від підкорення мене.

В якийсь момент я усвідомила, а що якщо йому набридне доглядати за мною і він буде залицятися до іншої дівчини і погодилася з ним побачитися.

Ми відмінно провели час, подружилися і наше спілкування в корені змінилося, таких чоловіків я не зустрічала за все життя. Дбайливий, добрий, чарівний.

З ним я відчула себе як за кам’яною стіною, за якою нічого не страшно і всі біди ні по чому. І ось, коли він мені спонтанно подарував черговий подарунок, розкриваючи який я і подумати не могла що там знаходиться -обручку.

Я звичайно ж йому відповіла ТАК, і до сих пір ні про що не шкодую, крім втраченого часу і його нервів поки він домагався мене. Придивіться до своїх залицяльників, дівчата, може бути через свої забобони ви втрачаєте своє щастя)

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу нажав ее номер ниже⇩