З НЕВІСТКОЮ МИ СПРАВЖНІ ПОДРУГИ, МОЖЕМО ГОВОРИТИ НА БУДЬ-ЯКУ ТЕМУ. НЕЩОДАВНО ОЛЯ ВІДЗНАЧИЛА 40-РІЧЧЯ. Я ДИВЛЮСЯ НА НЕЇ, ЯК НА РІДНУ ДОНЬКУ І ЩИРО БАЖАЮ ЇЙ ЩАСТЯ. КРАСИВА, РОЗУМНА, І Я РАДЖУ ЇЙ НЕ ЗАЛИШАТИСЯ САМОТНЬОЮ. ЗУСТРІНЕ ХОРОШУ ЛЮДИНУ, ТО ХАЙ ЖИВУТЬ ЩАСЛИВО. СВОЇХ РОВЕСНИЦЬ Я ХОТІЛА Б ЗАСТЕРЕГТИ: НЕ ГОВОРІТЬ ПРО НЕВІСТКУ НІЧОГО ПОГАНОГО, А ПРИЙМІТЬ ЇЇ У СВІЙ ДІМ, ЯК РІДНУ ДИТИНУ. ВИ СТАРШІ Й МУДРІШІ. ЯКІ СТОСУНКИ ПОСІЄТЕ, ТАКІ Й ПОЖНЕТЕ

 

Різні стосунки бувають між свекрухами та невістками. Але життєву істину можна висловити кількома рядками. Якщо дружина кохає свого чоловіка, вона неодмінно поважатиме його матір. А для свекрухи ця дівчина стане рідною, бо народить її синові дітей, а онуків — бабусі.

Саме такі стосунки я і намагалася побудувати з своєю невісткою. Коли син привів додому перелякане дівчисько, я відразу прийняла її, як рідну. Чому? Бо довіряла своєму синові – якщо він вибрав її, значить вона найкраща. Спочатку Оля з недовірою ставилася до мене, але з часом зрозуміла, що я їй не ворог.

Я чим могла, завжди допомагала дітям. Коли з’явилися внуки, я, здається, тішилася ними більше, ніж дітьми. Бувало таке, що себе в чомусь обмежу, а дітям і внукам допоможу. Треба сказати, що вони віддячували мені тим же. Всі свята ми завжди проводили разом. Діти завжди приїжджали до мене коли починалися городньо-польові роботи.

У нас панувала повна сімейна ідилія. Цього нам вдалося досягнути завдяки спільним зусиллям – кожен чимось жертвував заради спокою і щастя інших членів родини. Так ми прожили п’ятнадцять років. А два роки тому до нас постукала біда – раптово не стало мого сина. Нам усім було дуже важко. Пережити спільне горе нам допомогла взаємопідтримка.

Зараз невістка Оля не змінила свого ставлення до мене. Я для неї так і залишилася «мамою», а для внуків — «бабусенькою». Телефонують, приїздять у гості, піклуються. Разом бережемо пам’ять про їхнього чоловіка і тата, а мого незабутнього синочка. Пам’ятник йому поставили. Їхня увага та підтримка для мене неоціненні. Важко собі уявити, як би я пережила це горе без них.

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу нажав ее номер ниже⇩