КОЛИ СВЕКРУХА ПРИХОДИТЬ В ГОСТІ ДО ЛЮБИ, ТО РЕЧІ ВСІ ПЕРЕГЛАДИТЬ, ТО В ШАФАХ ПРИБЕРЕ, ТО ПОСУД ПОМИЄ. ДО РЕЧІ, ЛЮБА НІКОЛИ НЕ ВІДМОВЛЯЄТЬСЯ ВІД ЇЇ ДОПОМОГИ І НЕ ВВАЖАЄ, ЩО СВЕКРУХА РОБИТЬ ЦЕ НЕЩИРО. У НИХ З ЧОЛОВІКОМ ДВОЄ МАЛЕНЬКИХ ДІТЕЙ, ТАК ЩО ЇЇ ДОПОМОГА НЕ ЗАЙВА. АЛЕ ЛЮБА ВСЕ СПРИЙМАЄ ЯК НАЛЕЖНЕ. АЛЕ ВЖЕ 4 РОКИ СВЕКРУХА ДАРУЄ НЕВІСТЦІ ОДИН ПОДАРУНОК, А СКОРО У ЛЮБИ ЗНОВУ ДЕНЬ НАРОДЖЕННЯ

 

Свекруха моєї подруги Люби непогана жінка. Вони з нею добре ладнають, ніколи не сваряться, вона завжди їй допомагає по дому. Коли приходить в гості, то речі всі перегладить, то в шафах прибере, то посуд помиє. До речі, Люба ніколи не відмовляється від її допомоги і не вважає, що свекруха робить це нещиро. У них з чоловіком двоє маленьких дітей, так що її допомога не зайва. Але Люба все сприймає як належне.

Жодного разу вона невістці ні в чому не дорікнула, не вказала, не обpaзила. Обожнює онуків, ніколи не відмовляється з ними посидіти. Жодного разу ні в чому не відмовила, як тільки дізнається, що у них якісь неприємності, чи діти хворіють, відразу спішить на допомогу. І наварить, і напече, жодного разу не приходила з пустими руками.

Люба свекруху свою називає мамою з першого дня, для неї це природно, адже вона дійсно ставиться до неї, як до рідної доньки. Вони часто обговорюють будь-які питання. Свекруха часто розповідає невістці про своє сімейне життя, скаржиться навіть іноді на свекра, так як у нього дуже складний характер.

Свекруха дуже хороша господиня, а готує неймовірно смачно. Люба у неї багато чому навчилася і не ображається на чоловіка, коли він порівнює її їжу з маминою. За п’ять років спільного життя Люба вже готує нітрохи не гірше свекрухи, а її сирники навіть свекор якось похвалив.

Але, коли настає день народження Люби, то вона точно знає, що цього разу подарує її улюблена свекруха.

Коли перший раз вон подарувала невістці каструлю, то вона неймовірно зраділа.

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу нажав ее номер ниже⇩