ЮЛЯ БУЛА ЗАКЛ0П0ТАНА ДИТИНОЮ, ВОНА СТАЛА МЕНЬШЕ ДОГЛЯДАТИ ЗА СОБОЮ. ОЛЕГ ВСЕ ЧАСТІШЕ СТАВ ЗАТРИМУВАТИСЬ НА РОБОТІ, НА ВИХІДНИХ ТЕЖ ШУКАВ ПРИВІД НЕ ЗАЛИШАТИСЬ ВДОМА. ПОТІМ СКАЗАВ, ЩО ХОЧЕ РОЗЛУЧИТИСЯ. ПІСЛЯ РОЗЛУЧЕННЯ, ЮЛЮ З ДИТИНОЮ ВИГНАЛИ З КВАРТИРИ, А ОЛЕГ ГОТУВАВСЯ ДО ВЕСІЛЛЯ

 

З Олегом Юля познайомилася ще коли навчалася в інституті. Вони спілкувались як друзі, хоча й подобалися один одному. Олег – високий, стрункий блондин з голубими очима, багато хто з дівчат, мріяли про цього красеня. Юля – непримітна сільська дівчина, трохи руда, з русим волоссям. Але Олегу в ній щось подобалось.

Закінчивши інститут, Олег і Юля випадково зустрілися на вулиці, розговорилися і з тих пір почали зустрічатись. Так минуло пів року, а потім одружилися. А ще через пів року у них з’явився хлопчик. Їхня сім’я, по суті, нічим особливо не відрізнялася від інших таких же сімей. Олег працював, а Юля сиділа вдома з дитиною. Жили вони мирно і майже ніколи не сварилися. Оселилась молода сім’я в квартирі батьків Олега, в окремій кімнаті.

Так минуло два роки. А потім Олег став якось менше приділяти увагу дружині. Йому став набридати сімейний побут, та й Юля, яка була постійно заклопотана дитиною, собі перестала приділяти увагу. Це було помітно по її зовнішності. Олег все частіше став затримуватись на роботі, на вихідних теж шукав привід не залишатись вдома. Потім взагалі повідомив Юлю, що подає на розлучення.

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу нажав ее номер ниже⇩