ВЖЕ ДВА МІСЯЦІ МОЯ ДРУЖИНА ЙДЕ З ДОМУ НА ДЕКІЛЬКА ГОДИН. ІРИНА НІЧОГО МЕНІ НЕ ПОЯСНЮЄ, КАЖЕ НА ПРОГУЛЯНКУ З ПОДРУГОЮ. Я ВСЕ НЕ НАВАЖУВАВСЯ З НЕЮ ПОГОВОРИТИ, БОЯВСЯ ЇЇ ВТРАТИТИ, ХОЧА ДУМАВ ПРО НАЙГІРШЕ. А ЯКОСЬ ЇЙ ПРИЙШЛО ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД НЕЗНАЙОМОГО МЕНІ ЧОЛОВІКА. І Я ШВИДКО ВІДКРИВ ЙОГО, ПОКИ ЇЇ НЕ БУЛО В КІМНАТІ

 

З дружиною у шлюбі ми живемо вже 10 років. У нас дуже добрі відносини. Дуже люблю сою Ірину, а вона мене. Все у нас добре, рідко сваримося, виховуємо шестирічного синочка. Друзі кажуть, що у нас дуже хороша і щаслива сім’я. Моя дружина не вибаглива, ніколи не вимагала щось від мене, вдячна, що я турбуюся про свою сім’ю.

Але останнім часом я став помічати, що Ірина наче щось приховує від мене. Декілька місяців тому, їй став постійно хтось телефонувати. Як тільки вона бере телефон, відразу кудись збирається. Ірина нічого мені не каже, просто віджартовується, відводячи очі в сторону.

Але дружина дуже змінилася за цей час: вона пострункішала, стала веселою, постійно щось наспівує та пританцьовує. Все це мене дуже злило, які тільки думки до мене не приходили.

Але мені в голову лізли не зовсім добрі думки. Я хвилювався, що мені зраджує тому, що коли вона поверталася додому, відразу ходила в душ і весь день ходила щаслива по будинку.

На мої запитання Ірина не відповідала, посміхалася і переводила розмову на іншу тему.

Час наближався до мого дня народження, а дружина продовжувала йти незрозуміло куди. Навіть син став у мене питати, куди йде мама, я постійно придумував, що вона йде на зустрічі з колегами або просто прогулятися.

Я був засмучений, і вже хотів серйозно з нею поговорити, що я підозрюю її у зраді, але не наважувався, бо не міг зрозуміти, що сталося в наших відносинах.

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу нажав ее номер ниже⇩