МАРІЯ ДМИТРІВНА В СВОЇ ШІСТДЕСЯТ П’ЯТЬ ВИРІШИЛА ВИЙТИ ЗАМІЖ. ЇЇ ОБРАНЦЕМ СТАВ ЇЇ РОВЕСНИК І ПЕРШЕ КОХАННЯ, З ЯКИМ ДОЛЯ РОЗВЕЛА ЇХ В ЮНОСТІ. В КОЖНОГО БУЛО СВОЄ ЖИТТЯ. ВИРІШИЛИ АЖ В СТАРОСТІ УЗАКОНИТИ СВОЇ СТОСУНКИ, АЛЕ ДОНЬКА МАРІЇ ДМИТРІВНИ НА ВЕСІЛЛЯ НЕ ПРИЙШЛА, БО НЕ ЗРОЗУМІЛА ВЧИНКУ МАТЕРІ

 

Марія Дмитрівна в свої шістдесят п’ять вирішила вийти заміж. В цей особливий день її єдина донька не підтримала маму. Марія Дмитрівна виховувала її одна, все життя для неї жила, а вона і сама не прийшла, і внуків не пустила. Добре, що хоч подруги прийшли. З боку нареченого прийшло багато гостей, дочки з зятями і внуками його підтримали.

Цьому весіллю передувала романтична історія довжиною в ціле життя. Наречений Марії Дмитрівни, її ровесник і перше кохання, з яким доля розвела їх в юності. В кожного було своє життя. Заміж  Марія Дмитрівна так і не вийшла, дочку народила, що називається, для себе. У нареченого ж це третій шлюб. Від перших двох дружин у нього троє дітей, вже, природно, дорослих, і купа онуків різного віку.

Весілля вийшло гарне, у нареченої була чудова сукня, урочиста реєстрація шлюбу в РАЦСі, обручки, голуби, фотограф, прогулянка по місту, вечір в ресторані. Марію засмучувала лише відсутність дочки Надії, онуки і онука. Надія від початку була категорично проти цього шлюбу, і досі не може з ним змиритися.

Справа в тому, що у власності Марії Дмитрівни на сьогоднішній день – велика трикімнатна квартира в місті, в якій зараз і живуть «молоді», і чудова дача за містом.

Наречений же, за словами Надії, багатий хіба що на спадкоємців. Абсолютно нічого не заробив за життя, тому нічого не має. Тому заспокоїтися сорокап’ятирічна жінка, яка живе з своєю розлученою донькою і онукою:

– Ну навіщо вона це зробила? – ніяк не може заспокоїтися Анна. – Як вона могла так нас підставити! ..

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу нажав ее номер ниже⇩