— ЗУСТРІЧАЛАСЯ З СЕМЕНОМ МАЙЖЕ П’ЯТЬ РОКІВ. ДІЗНАЛАСЯ, ЩО ВІН МАЄ КОХАНКУ. ТРОХИ ПОПЛАКАЛА, А ДАЛІ ВИРІШИЛА ДІЯТИ

 

— Зустрічалася ми з Семеном майже п’ять років. Згодом я дізналася, що він має коханку. Трохи поплакала, а далі вирішила діяти.

Зробила йому пропозицію. З кoханками cплять, але не одружуються, — каже 29-річна киянка. Шість місяців прожила у шлюбі з бізнесменом Семеном, 37 років. У квітні він подав на розлучення. Пише gazeta.ua

Семен мав власну фірму з виготовлення сувенірної продукції. ­2011-го Марина влаштувалася до нього секретаркою.

— Він мені одразу сподобався — високий, накачаний, — розповідає Марина. — На нього всі дівчата в офісі заглядалися. Ми разом пили каву й ходили обідати. Якось сказав: “Збираюся завтра у Славське покататися на лижах. Не складеш мені компанію?” Так у нас почався роман.

Моя кар’єра одразу пішла вгору. Стала менеджером, згодом — заступником директора. Із Семеном їздили за кордон, відпочивали у найкращих готелях. Дарував то золоті сережки, то французькі парфуми. Страшенно хотіла за нього заміж. Знала, що буде ідеальним чоловіком. Але Семен робити пропозицію не спішив. Казав, що стосунки треба перевірити. Ми багато часу проводили разом. У якийсь момент зрозуміла, що треба розділити стосунки і кар’єру. Пішла в іноземну школу аніматором.

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу нажав ее номер ниже⇩