«МАМО, А ЧОМУ У МЕНЕ ТАКИЙ СТАРИЙ ТАТО, ЯК ДІДУСЬ? І ЧОМУ ВІН МЕНЕ ЗОВСІМ НЕ ЛЮБИТЬ?”: АЛЕ ЛАРИСА ТИШКОМ ПЛАКАЛА І НЕ ЗНАЛА ЩО ВІДПОВІСТИ ДОЧЦІ

 

Дівчинка Інга стала однокласнецею Владика наприкінці навчального року. Владик з нею дуже швидко та легко потоваришував, а Інга майже щодня приходила до нас у гості відразу після школи. І коли я питала дівчинку, чи не хвилюються її батьки, то вона щоразу опускала голову і мовчала.

Владик і Інга обідали разом. Потім вони вчили уроки і гралися, і лише надвечір, коли до Інги телефонувала мама, дитина йшла додому. Джерело

— Розумієш, Інга з мамою раніше жили з їхнім татом. А потім вони посварилися і переїхали до бабусі, — пояснював син. — Ми з нею — друзі по нещастю, бо наш тато теж із нами не живе.

Тож я з мамою Інги познайомилися на останньому дзвонику, коли вона підійшла першою і вибачилася, що донька багато часу проводить у нас.

— Донька чомусь потягнулася до вашого Владика. Напевно, відчула споріднену душу чи що. Взагалі, донька вaжкo іде на контакт з іншими дітьми. І на це є вагомі причини, — пояснила Лариса. — Приходьте сьогодні до нас на святковий обід, ми маємо тортик.

Щасливий Владик не міг відмовитися від такого запрошення. Тому він разом з мамою неждано-негадано потрапили у гості.

І коли діти діти влаштувалися переглядати мультики, Лариса розпочала розмову:

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу нажав ее номер ниже⇩