АНДРІЙ ОДРУЖИВСЯ ПІВРОКУ ТОМУ І БУВ ЩАСЛИВИЙ ЗІ СВОЄЮ ДРУЖИНОЮ МАРИНОЮ, АЛЕ ВІН ВСЕ НІЯК НЕ МІГ ЗНАЙТИ СЛУШНОЇ НАГОДИ, ЩОБ РОЗПОВІСТИ ЇЙ ПРО МИНУЛЕ ЖИТТЯ.

 

Давно відомо, щоб бути щасливим у шлюбі, у чоловіка і жінки не має бути ніяких таємниць один від одного.

Андрій одружився півроку тому і був щасливий зі своєю дружиною Мариною, але він все ніяк не міг знайти слушної нагоди, щоб розповісти їй про минуле життя. Якось так вийшло, що він не знайшов у собі сил розповісти їй про сина. Хлопчику зараз шість років, і з його матір’ю вони не спілкуються, так як відразу після наpoдження дитини Олена забрала сина і поїхала за кордон.

Андрій спочатку як міг допомагав Олені, посилав їй гроші, а рік тому вона повідомила, що вийшла заміж і більше не потребує його подачок. Андрій образився і гроші посилати перестав, та й життям сина не цікавився. А зараз його дружина Марина часто заговорює про дітей, вона хоче наpoдити малюка. Андрій не проти, але він все частіше думає про сина. Ось і вчора дружина почала розмову про дітей.

-Андрійку, ну давай я вже перестану пити ці дурні таблетки, так хочеться маленького по няньчити, погуляти з коляскою! -Угу, так, звичайно, – відповів Андрій, думаючи про своє. -Ти мене не слухаєш! – обурилася Марина, – так що з тобою? Ти такий вже кілька днів.

-На роботі проблеми, – відсторонено відповів Андрій. -Добре, добре, – підозріло дивлячись на чоловіка сказала Марина. Андрій і радий був би сказати дружині про сина, але не знав як вона до цього поставиться. Вона у нього така ревнива, мало що.

Минуло кілька днів. На його телефон надійшло смс з незнайомого номера.

«Андрій, мені потрібно поговорити з тобою. Лєна». Прочитавши повідомлення, Андрій тут же передзвонив за номером телефону. -Лєна, це я Андрій! -Добре, що ти відразу передзвонив! – відповіла колишня, – я зараз вдома, привезла Сашу. У нас там проблеми, ми можемо зустрітися, я тобі поясню все!

Андрій відразу погодився. У кафе куди прийшов Андрій хвилин через тридцять, він побачив за столиком Олену і хлопчика. Серце Андрія застукало сильніше. -Так он він який, мій синок, – сказав він, підходячи до столика.

Лєна схопилася на ноги, хлопчик з цікавістю подивився на чоловіка. Привіт, у мене до тебе справа! – схвильовано сказала вона.

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу нажав ее номер ниже⇩