Розповідь няні: ,,Мама і бабуся байдужі до немовляти. За цілий день беруть його на ручки на 5 хвилин та й то, що б зробити фото для подруг. І з незадоволеним виразом обличчя повертають дитину мені. Мені хлопчика шкода. Я його з рук не спускаю, але ж я йому не рідна мати? Як можна свою дитину не хотіти бачити, тримати на руках, ловити його погляд?”

 

Я три роки працюю нянею, допомагаю молодим мамам з новонародженими дітьми. Так повелося, що починала я свою роботу по знайомству в забезпеченій сім’ї. І мене рекомендували в своєму колі, передавали з рук в руки, як то кажуть.

На даний момент я проживаю в заміському будинку з сім’єю, яка складається з бабусі, мами і сина. Чоловіча половина працює за кордоном.

Те, що я бачу – дивує мене.

Мама і бабуся байдужі до немовляти. За цілий день беруть його на ручки на 5 хвилин та й то, що б зробити фотографію для подруг і відправити її через месенджер. І з незадоволеним виразом обличчя повертають дитину мені.

Ранок починається так:

Молода мама встає в 11 ранку. П’є каву. Зависає в інтернеті з телефону на годину. Їде.

Повертається до 3 години, з укладкою, нафарбована. Напевно в салоні себе в порядок приводила.

Якщо в цей час я гуляю з коляскою на вулиці на прибудинковій території, мама просить мене відійти і фотографується з коляскою. Якщо ми знаходимося вдома, то знімки виходять в спальні або на кухні.

Вона просить дати їй ложечку і вдає, що годує дитину. Клац, клац камера. Наманікюреними пальчиками ложечку повертає мені і йде відпочивати.

Увечері вона знову їде у справах. Повертається до 12 ночі, коли малюк міцно спить.

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу нажав ее номер ниже⇩