Брат привів невістку в наш дім рік тому. Зайшла вона, як кішка: тихо походила по квартирі, все гарно роздивилася. Відразу ж після їхнього весілля брат привів дружину в свою кімнату. Але вона мені перестала подобатися відразу. Готувати їй не треба, так як мама наша домогосподарка і до плити нікого не підпускає. Але невістка після їжі кидала свій і чоловіка брудний посуд в раковину і не мила, мовляв, свекруха помиє. І ніколи, і ніде, крім своєї кімнати, вона не прибирала! Але є ж ще і коридор, і ванна та туалет. Ми з мамою по черзі мили, а та – ні разу. Я зробила їй раз зауваження, але ніякої зовсім реакції. Мама каже: «Та не говори ти до неї, я сама все зроблю.» Та я їй сказала, що так не робиться, але замість прибирання ці двоє пішли до тещі жити – там їм спокійніше виявилося. Але найбільше мене здивувала остання розмова з невісткою

 

Дружина мого рідного брата явно зовсім совісті немає. Що в своєму житті вона конкретно хоче – взагалі незрозуміло зараз нам. Швидше за все, нашу з мамою квартиру, а точніше її шматок відібрати, але це ж нереально! І все одно вона щось крутить, придумує там, не може ніяк в житті влаштуватися, та й мого брата зовсім вже вона вичитала за весь цей час. А проблема одна – заздрість та суцільна користь.

Цю пані брат в наш будинок привів рік тому, ще поки з наміром одружитися. Зайшла вона як кішка, яка спочатку повинна все кути обдивитися, щоб потім заспокоїтися. Так, ми живемо небідно, наш батько чимало часу їздив на заробітки і мав гарні гроші, він купив цю трикімнатну квартиру, коли ми з братом ще маленькими були. Та й обстановка у нас крута. Правда тато рідко буває вдома: в основному за кордоном він, а з заробітків відразу їде до нашої бабусі, його мами, вона старенька, їй допомагати потрібно. А потім на місяць до нас і знову їде. Так що ми найчастіше жили утрьох: я мама і брат.

Так ось, прийшла ця пані, носом поводила, все її влаштувало. Відразу ж після їхнього весілля брат привів дружину в свою кімнату. Але вона мене сильно таки дратувала. Готувати їй не треба, так як мама наша супер домогосподарка і до плити нікого не підпускає – все сама готує, причому ну дуже смачно. Але невістка після їжі кидала свій і чоловіка брудний посуд в раковину і не мила, мовляв, свекруха помиє. І ніколи, і ніде, крім своєї кімнати, вона не прибирала! Але є ж ще і коридор, і ванна та туалет! Ми з мамою по черзі мили, а та – ні разу. Я зробила їй раз зауваження, але ніякої зовсім реакції. Мама каже: «Та не чіпляйся ти до неї, я сама все зроблю!» Ось вже ні! Я їй робила зауваження, причому дуже обурено, але замість прибирання ці двоє пішли до тещі жити – там їм спокійніше виявилося.

Але тут невістку щось взагалі перестало все влаштовувати: як це так – ми з моєю мамою в величезній трикімнатній квартирі живемо, а вони туляться в маленькій двокімнатній квартирі у її матері разом з нею. Тим більше її мама просить постійно дочку прибирати в квартирі! Почалися претензії до мого брата: мовляв, у тебе жили добре, але не засиділася – там твоя сестра. Це, типу, нормально – коли чоловік приводить в свій будинок дружину. Але це ж не її справа! Я і так працюю, отримую непогані гроші, а заміж поки ніхто не кликав. Я розумію, їй аби мене вигнати з квартири і сісти на шию моїй мамі. Так от не буде цього!

Знімати квартиру або брати кредит вона поки не хоче: дуже багато працювати потрібно. Та й тим більше, там їй вже точно ніхто прислужувати не буде. Брат цілий день на своїй роботі, ввечері таксує на батьківській машині, а їй же треба і прибирати і готувати! Працює вона на заготовках в кафе, де її мати – старший кухар. Зайнята вона тільки в першій половині дня, а потім гуляй – скільки хочеш. Брата начебто влаштовує життя з тещею, вони дуже навіть якось вбулися вже там, але невістці весь час не подобається це.

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу нажав ее номер ниже⇩