Катя батьків своїх не пам’ятає, їх не стало, коли вона була зовсім маленькою. Близьких родичів у дівчинки не було, вірніше були, але на іншому кінці країни, тому брати дитину під опіку не приїхали. Дитячий будинок став місцем, де Катя виросла. У 22 роки Катю було не впізнати – красуня. Влаштувалася на роботу, зустріла чудового хлопця. Приблизно рік зустрічалися, а потім Вова раптом заявив: ,,Кать, ти вибач, нам треба розлучитися… я одружуся скоро!”

 

Катя – сирота. Батьків своїх вона не пам’ятає, їх не стало, коли вона була зовсім маленькою. Близьких родичів у дівчинки не було, вірніше були, але на іншому кінці країни, тому виявилися не такими вже й «близькими» і брати дитину під опіку не приїхали. Дитячий будинок став місцем, де Катя виросла.

Років до дванадцяти Катя сподівалася, що знайдуться ті, хто візьмуть її в свою сім’ю, але усиновителі чому то вибирали інших дітей, а не її…

Не дивно, красою дівчинка не блищала тоді. Саме через це комплексу, перше, ніж стала займатися Катя, вийшовши з дитбудинку – це своя зовнішність.

Дівчина цілеспрямовано влаштувалася працювати в фітнес центр, помічником адміністратора, щоб мати можливість займатися спортом, «будувати свою фігуру», а всю свою невелику зарплату витрачала на салони для вдосконалення власного зовнішнього вигляду.

У 22 роки Катю було не впізнати. З дитбудинку з мухришки, вона перетворилася в красуню з бездоганною фігурою і завжди правильним макіяжем. Чоловіки з розуму сходили від такої красуні, але Катя не хотіла розмінюватися на дрібниці, вона чекала свого «принца», з яким хотіла створити міцну сім’ю.

У Каті ніколи не було перед очима моделі сім’ї, тому вона і не підозрювала, що не тільки зовнішнє самовдосконалення потрібно, для того, щоб знайти щастя. Але життя все розставило по своїх місцях, піднісши дівчині хворобливий, але хороший урок.

Принцом виявився звичайний шкільний учитель Володимир. Йому було двадцять п’ять, він красиво залицявся, в міру своєї зарплати, Катя була закохана. Здавалося, що ось воно щастя, зовсім поруч. Володимир, говорив, що закоханий, але одружуватися не пропонував.

Приблизно рік зустрічалися ця пара, а потім Вова раптом заявив:

– Кать, ти вибач, нам треба розлучитися.. я одружуся скоро…

Катя була розчавлена. Вона не могла зрозуміти, як можна говорити про любов одній, а потім одружитися з іншою. Та й що взагалі його не влаштовує? Завжди доглянута, красива жінка поруч, що ще потрібно? Очима ж Володимира все виглядало так:

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу нажав ее номер ниже⇩