Нещодавно я поїхала до дітей в гості, вони в моїй квартирі живуть. Син на роботі, а невістка в телефоні сидить, прямо з рук його не випускає. Запропонувала мені самій піти чай налити, адже вона зайнята і їй ніколи. Вікна у Тамари ніколи не миті, посуд брудний в мийці постійно, а в холодильнику нічого крім ковбаси, пельменів та майонезу я нічого не бачила. Поки я сиділа у них, приїхав кур’єр, привіз якийсь одяг. Вона зраділа і давай все це при мені міряти. Я була неприємно вражена її поведінкою. У них шафа скоро розвалиться від того одягу, навіщо його стільки, краще б поїсти щось корисне купила собі та чоловікові. Як надивилася на те все, то з ліжка не вставала. Я ж так просила свого сина добре подумати

 

Відверто кажучи, я зовсім не хотіла б, звичайно, писати про свої хвилювання на загал, не така я людина зовсім, але зараз я не знаю, як правильно мені вчинити. Мені здається, що лише мами синів зрозуміють мене та дадуть слушну та гарну пораду. Вчора я їздила в гості до сина з невісткою, і сьогодні лежу з тиском та плачу.

Мій єдиний синок нещодавно одружився. Хоча, я вважала, що ще зарано – і можна почекати і придивитися один до одного, сказала, щоб він пожив спочатку з Тамарою, але він мене не послухав і зробив по-своєму, зовсім як його батько, який спочатку зробить якусь справу, не обдумавши все добре, а потім розсьорбує усі наслідки вже скоєного. Боюся, що і у сина мого буде так само.

Так ось, приїхала я до них, а невістка в телефоні сидить, прямо з рук його не випускає ні на хвилинку. Запропонувала мені самій піти чай налити – адже, вона зайнята і їй зовсім ніколи, не домене їй саме зараз. А як же закони гостинності?

Ця квартира, в якій вони живуть, дісталася мені від моєї мами, і я віддала її своєму синові, але це ж не означає, що невістка там господиня, господиня все одно я. Та й яка з неї господиня – ніяка, на превеликий жаль. Вікна у Тамари ніколи не миті, посуд брудний в мийці постійно, а в холодильнику нічого крім ковбаси, пельменів та майонезу я нічого не бачила. Спочатку я думала, що дівчина вона поки що молоденька, до сім’ї не звикла, от і живе, як в гуртожитку. Тому я залюбки допомагала їй в усьому: завжди купувала продукти, коли йшла в гості, майже завжди овочі та фрукти, щоб діти гарно харчувалися. Але нічого не міняється зовсім. Тамара лежить з телефоном в руках, ну що там можна весь день дивитися?

Поки я сиділа у них, приїхав кур’єр, привіз якийсь одяг. Вона зраділа і давай все це при мені міряти. Я була неприємно вражена її поведінкою. У них шафа скоро розвалиться від того одягу, навіщо його стільки, краще б поїсти щось корисне купила собі та чоловікові. Навіщо їй стільки?

Мій син працює кожен день, а невістка все спускає на вітер. А в холодильнику у них – одна каструля з супом. Це, що, нормально – чоловік з роботи прийде, а вона його одним супом годувати буде? Але ж йому добре харчуватися потрібно, та й і їй також, вона ж майбутня мама. Ех, немає на неї мого чоловіка. Він би ніколи не змовчав.

Чесно кажучи, засмутилася я сильно. Казала ж синові:

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу нажав ее номер ниже⇩