Пізно ввечері Ольга зателефонувала своїй мамі, просила, щоб та швиденько перекинула їй 600 гривень і більше нічого не запитувала. Коли прийде додому сама розповість. В той вечір вона пішла з Олегом в ресторан, але ніколи й подумати не могла, що це побачення завершиться сумно

 

Якось Ольга в суботу ввечері зателефонувала своїй мамі і, якимось незвичним, сумним голосом попросила, щоб вона швидко перекинула їй гроші на картку, і нічого більше не розпитувала, вона пізніше все розповість сама. Оля говорила якось схвильовано, трохи незрозуміло і якось дивно.

Виявляється Олег запросив її в ресторан.

Ользі 30 років, вона мила, доброзичлива, скромна та проста така собі дівчина. Працює вихователем в державному дитячому садочку, до розкоші та пошани зовсім не звикла, як такої.

Зарплата у неї зовсім невелика, тому вона звикла цінувати кожну копійку, для Ольги і 50 гривень, то такі вагомі гроші на сьогоднішній день. Але робота з дітьми їй дуже подобається. Одна біда – чоловіків для знайомства навколо вихователя дитячого садка зовсім небагато.

Хіба тільки що якийсь татко приведе в садочок дитя. Але чоловіки з маленькими дітьми в основному одружені, а це для доброї та порядної Ольги зовсім не варіант.

А недавно подруга запропонувала познайомити Ольгу з цим самим Олегом.

Олег, за словами подруги, “упакований по повній молодий чоловік”: у нього гарна квартира в центрі міста, машина, гарна робота з перспективою, велика зарплата. Одним словом, не чоловік, а мрія для самотньої жінки

Ольга з Олегом обмінялися номерами телефонів, поспілкувалися в листуванні. Чесно кажучи, Ольга від свого нового знайомого зовсім не в захваті.

Але Олегові Ольга сподобалася. Він просто завалив її повідомленнями в месенджерах, наполегливо запрошував зустрітися, сказав, що вона дуже мила в спілкуванні.

– Ну поспілкуйся ти з ним, – хором умовляли Ольгу родичі та друзі, в тому числі і мати. – Сходи, подивися на нього вживу, це ж тебе ні до чого не зобов’язує. Чоловік він, наче, не поганий такий! Тридцять років, на шиї ні у кого не сидить, працює та й заробляє добре. Одружений ніколи не був, дітей у нього немає. Поговори, відпочинь, а там, може, щось і вийде у вас.

Загалом, умовили. Ольга погодилася в суботу ввечері сходити з Олегом в ресторан.

Ресторан, куди привіз її Олег, виявився недешевим, про що жінка й гадки не мала. У Ольги було з собою 400 гривень, а це для неї великі гроші, якщо ще й брати до уваги її зарплату.

– Тут, напевно, дуже дорого? – нерішуче запитала вона свого нового знайомого, коли вони тільки підходили до дверей входу, адже бачила, як там все дорого та солідно виглядало.

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу нажав ее номер ниже⇩