Вирішили з дружиною жити в різних кімнатах і не входити один до одного без дозволу. Чим в результаті все закінчилося …

 

Якось раз ми з дружиною зрозуміли, що буквально не можемо перебувати в одній кімнаті. Вона любила слухати музику, поки я працював, а я постійно спілкувався з клієнтами, коли вона намагалася читати книгу. Ми регулярно злилися друг на друга, сварилися, просили вести себе тихіше.

І так було у всьому. Якщо я кудись йшов, то голосно тупотів. А якщо вона хоче сходити кудись, то довго копається і відволікає від справ. А коли треба було відкрити вікно, доходило до абсурду: я замерзаю, а їй жарко. Я себе нормально почуваю, а вона задихається.

На жаль, довгий час у нас не виходило вирішити цей конфлікт: ми могли собі дозволити знімати тільки однокімнатні квартири. Але потім я банально втомився, не може ж так вічно тривати. Кожна людина повинна мати особистий простір, якийсь кут, де вона може посидіти спокійно. Тому ми вирішили трохи напружитися і зняти вже двохкімнатну, щоб у кожного була можливість займатися своєю справою.

Виявилося, що це було найкращим рішенням за всю нашу спільну життя. Тепер дружина спокійно слухає музику, а я працюю в комфортному для себе темпі. У моїй кімнаті навіть стоїть кушетка. Якщо хочу, можу прилягти і подрімати, а будити ніхто не стане. Згодом помітив, що моя продуктивність значно підвищилася.

Крім того, ми додали правило. Перед тим, як зайти в кімнату один до одного, треба обов’язково постукати. Не ломитися, а просто запитати дозволу. Хочеш побути один – повідом про це, ніяких образ не буде. Спробуйте самі – помітите, що життя значно спрощується.

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу нажав ее номер ниже⇩