– Як то це зовсім не справедливо виходить: я з дитиною, а чоловік розважається! Я багато разів задавала Ігорю це питання, але він вперто стверджує, що втомлюється на роботі і йому потрібно розслаблятися. У тому, що я теж втомлююся він сумнівається каже, що з дитиною сидіти не складно. Так як він взагалі може судити про це, якщо за півроку жодного разу один на один з сином не залишився? Ночами, встаю тільки я, йому ж висипатися треба, завтра на роботу!

 

Маленькому синові Альбіни та Ігоря всього півроку, а сім’я вже близька до розлучення. Причина – дивна поведінка новоспеченого тата. А починалося все зовсім не погано…

Альбіна та Ігор вчилися в одній групі в інституті, симпатизували один одному, але до роману так і не дійшло, після випускного молоді люди втратили зв’язок. Зустрілися вони потім тільки через п’ять років, випадково.

У обох вже був за плечима сумний досвід сімейного життя на той момент: Альбіна офіційно була одружена майже два роки, а Ігор прожив трохи менше цивільним шлюбом.

Стара симпатія швидко переросла в любов і співжиття. А несподівана очікування дитини привела пару в ЗАГС. Розписалися молодята ще коли і живота видно не було, тому зрозуміти що щось не так Альбіна не встигла. Проблема стала проявлятися пізніше.

Раніше, Альбіна та Ігор завжди ходили розважатися разом: кіно, клуби, вечірки у друзів. Все в межах розумного, звичайно, але, головне разом. Тепер же жінці були протипоказані більшість з таких заходів у зв’язку з цікавим положенням, а чоловік її міняти спосіб життя зовсім не збирався.

– Ігор говорив, що нічого страшного не бачить в тому, щоб сходити в клуб без мене. А я ось зовсім не хотіла, щоб так було. Так, я ревнива.

Альбіна плакала, істерії, Ігорю доводилося прислухатися і залишатися вдома, щоб своїми істериками дружина не нашкодила дитині. Але після народження сина чоловік знову взявся за старе.

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу нажав ее номер ниже⇩